-
Budai úti üzletből lopott
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a tolvaj felelősségre vonása miatt. A gyanú szerint a képen látható férfi egy Budai úti üzletből lopott el különböző termékeket.
2026.03.03. -
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27. -
Tolvajt keresnek a rendőrök
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik, mert keresik a képen látható férfit. A gyanú szerint a férfi egy fehérvári áruházból az egyik vásárló pénztárcát ellopta.
2026.02.27.
Két embercsempészt fogtak el nemrégiben Székesfehérváron
A kiskunhalasi határőrnyomozók Székesfehérváron fogtak el két magyar embercsempészt és négy illegális bevándorlót - közölte a határőrség. A kelebiai határőrök április 10-én hét szerb-montenegrói állampolgárságú határsértőt, köztük két férfit, egy nőt, és négy gyermeket fogtak el a tompai átkelő melletti erdőben, de négy határsértőnek sikerült Magyarország területére lépnie - mondta kiskunhalasi határőr igazgatóság sajtóreferense. Az eseményt a nyomozás érdekei miatt nem hozhatták eddig nyilvánosságra.
A kiskunhalasi határőrnyomozók Székesfehérváron fogtak el két magyar embercsempészt és négy illegális bevándorlót - közölte a határőrség. A kelebiai határőrök április 10-én hét szerb-montenegrói állampolgárságú határsértőt, köztük két férfit, egy nőt, és négy gyermeket fogtak el a tompai átkelő melletti erdőben, de négy határsértőnek sikerült Magyarország területére lépnie - mondta kiskunhalasi határőr igazgatóság sajtóreferense.
A gyors nyomozás eredményeképpen a keresett határsértőket, valamint a szállítókat már másnap sikerült elfogni, amikor Székesfehérváron autót cseréltek, amivel az osztrák határra indultak volna - ismertette az elfogás körülményeit Németh Zoltán határőr alezredes, aki elmondta, hogy az eseményt a nyomozás érdekei miatt nem hozhatták eddig nyilvánosságra. A szállítókkal szemben a határőrök büntetőeljárást indítottak embercsempészés megalapozott gyanúja miatt.