-
Áramszünet a Búrtelepen
Hálózatkarbantartás, illetve villanyoszlop cseréje miatt lesz áramszünet június 29-én a Búrtelepen, valamint az Almássy-telepen és a környező utcákban – adta ki az erről szóló közleményt az áramszolgáltató.
2026.06.26. -
Benelegszik nyáron a radiátor?
Amennyiben a távfűtéssel ellátott lakásokban a nyári hónapok során átmenetileg felmelegednek afűtőtestek, az nem a fűtési szezon idő előtti kezdetét jelenti nem is próbafűtést végez a szolgáltató.A jelenség oka általában az épület fűtési rendszerén végzett karbantartási vagy felújítási munka,amely során a rendszert leürítik, majd a munkálatok befejezése után újratöltik.
2026.06.26. -
Elmarad a meleg miatt a Vakációindító
A közönség és a munkatársak biztonsága érdekében, a szombat nulla órától életbe lépő harmadfokú hőségriasztásra és a várható rendkívüli hőségre való tekintettel a szombatra meghirdetett Vakációindító Szárazréten rendezvény elmarad.
2026.06.26. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25.
Július 10-én költözik a Malom utcába a fehérvári okmányiroda
A Fejér Megyei Kormányhivatal Székes- fehérvári Járási Hivatalának a fehérvári Koch László utca 4/b szám alatt működő okmányirodáját - az épület felújítása miatt - július 10-én kezdik költöztetni a fehérvári, Malom u. 1. szám alatti „Tiszti klub” épületébe. Július 10-én és július 13-án nem lesz ügyfélfogadás, ezeken a napokon az ügyfeleket a Székesfehérvár, Piac tér 10. szám alatti kormányablak 8-tól 20 óráig fogadja.
2015.06.15. 15:38 |
A Fejér Megyei Kormányhivatal Székesfehérvári Járási Hivatalának a fehérvári Koch László utca 4/b szám alatt működő okmányirodáját - az épület felújítása miatt - július 10-én kezdik költöztetni a fehérvári, Malom u. 1. szám alatti „Tiszti klub” épületébe. Az okmányiroda átköltöztetése miatt július 10-én, pénteken és július 13-án, hétfőn nem lesz ügyfélfogadás. Ezeken a napokon az ügyfeleket a Székesfehérvár, Piac tér 10. szám alatti kormányablak 8-tól 20 óráig fogadja.
Felhívják a figyelmet arra, hogy a Székesfehérvári Kormányablakban korlátozott az ügyek intézésének lehetősége, kész okmányok kiadására, vállalkozói ügyek, gépjármű hatósági ügyintézés, valamint hazatelepítés és külföldre történő kitelepülés ügyek intézésére, nincs lehetőség. Ezen ügytípusok 2015. július 14-én már intézhetőek lesznek az okmányirodában, a Malom utcai, új helyszínen.

Az ügyintézés megkönnyítése érdekében tájékoztatják az állampolgárokat a környező településeken működő kormányablakok elérhetőségéről és ügyfélfogadási idejéről:
Abai Kormányablak – Aba, Rákóczi u. 12. ; telefon: 795-311, 795-313
Polgárdi Kormányablak – Polgárdi, Batthyány u. 132.; telefon: 795-316, 795-317
Ügyfélfogadási idő az abai és polgárdi kormányablakban:
hétfőn 7,00 – 17,00 óráig
kedden 8,00 – 16,00 óráig
szerdán 8,00 – 16,00 óráig
csütörtökön 8,00 – 18,00 óráig
pénteken 8,00 – 16,00 óráig
hétfőn 7,00 – 17,00 óráig
kedden 8,00 – 16,00 óráig
szerdán 8,00 – 16,00 óráig
csütörtökön 8,00 – 18,00 óráig
pénteken 8,00 – 16,00 óráig
A fehérvári okmányiroda várhatóan 2015. október végéig fogadja az ügyfeleket az ideiglenes helyszínen. A Malom u. 1. szám alatti épület nem akadálymentesített, ezért kérik, hogy a mozgáskorlátozott ügyfelek Fehérváron inkább a Piac téri, illetve a polgárdi vagy az abai kormányablakot keressék fel, ahol biztosított az akadálymentes bejutásuk, ügyintézésük.
Az okmányiroda épületének felújításáig az ügyfelek megértését, türelmét kérik.
Mindent az Okmányirodáról
Mindent az Okmányirodáról