-
Metszési és gallyazási munkálatokat végez Maroshegyen az E.ON
Folytatódnak Székesfehérvár közigazgatási területén a metszési és gallyazási munkálatok – tájékoztatta az Önkormányzatot az E.ON Áramhálózati Zrt. Mint írják, a légvezetékekbe növő fák miatt megszaporodhatnak az üzemzavarok, így mindenki biztonsága érdekében elkerülhetetlenek ezek a munkálatok.
2026.03.25. -
Áramszünet lesz Börgöndön
Hálózatkarbantartás miatt lesz áramszünet Börgönd két utcáját érintően március 26-án – tájékoztatott az E.ON.
2026.03.25. -
Áramszünet lesz Öreghegyen
Az áramszolgáltató közleménye szerint előre tervezett áramszünet lesz március 25-én délelőtt Öreghegyen, elsősorban a Lomnici, a Poprádi és az Udvardi utcákat érintően.
2026.03.24. -
Forgalomkorlátozás a bevásárló utcánál
Csőtörés hibaelhárítási munkák miatt forgalomkorlátozást vezetnek be a Budai út Várkörút – Távírda utca közötti szakaszán. Március 26-án, csütörtökön 8 órától tervezetten április 2-ig, csütörtökig tartó munkálatok miatt egyirányú lesz a forgalom ezen a szakaszon.
2026.03.24.
Jelentősen nőtt a városi hulladék mennyisége
A Városgondnokság és a Depónia kft. által közösen készített felmérés kimutatta, hogy jelentősen nőtt a hulladékmennyiség a városban. Felül kellene tehát vizsgálni a hulladékedények mennyiségét és kapacitását. A Depónia a kukák mellé kitett hulladékot is elszállítja, de csak ha a telephelyen 130 forintért kapható zsákba van téve a szemét. A Depónia kéri a fehérváriakat, hogy a feleslegessé vált bútorokat, háztartási gépeket, gumiabroncsokat, akkumulátorokat a palotai úti hulladékudvarba vigyék ahol ingyen elhelyezhetik azokat.
A Városgondnokság és a Depónia kft. által közösen készített felmérés kimutatta, hogy jelentősen nőtt a hulladékmennyiség a városban. Felül kellene tehát vizsgálni a hulladékedények mennyiségét és kapacitását. A Depónia a kukák mellé kitett hulladékot is elszállítja, de csak ha a telephelyen 130 forintért kapható zsákba van téve. A társasházak plusz tárolót bérelhetnek, illetve meg is vásárolhatják azt.
A Depónia kéri a fehérváriakat, hogy a feleslegessé vált bútorokat, háztartási gépeket, gumiabroncsokat, akkumulátorokat a palotai úti hulladékudvarba vigyék ahol ingyen elhelyezhetik azokat.