-
Rendőrkézen a páros
A rendőrséghez fordult segítségért egy 77 éves székesfehérvári férfi, aki március 3-án délelőtt vált bűncselekmény áldozatává. A gyanú szerint egy perkátai páros fosztotta ki őt.
2026.03.05. -
Budai úti üzletből lopott
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a tolvaj felelősségre vonása miatt. A gyanú szerint a képen látható férfi egy Budai úti üzletből lopott el különböző termékeket.
2026.03.03. -
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27.
Idős embereket loptak meg - ismeretlen tettesek ellen indult nyomozás
A csalók az Újesztendőben sem hagynak fel jogtalan tevékeny- ségükkel, aminek elsősorban szépkorú, egyedül élő emberek estek áldozatul, akik jó szóra vágynak. A Fehérvári Rendőrkapitányság ismeretlen tettesek ellen indított nyomozást, akik idős emberektől tulajdonítottak el készpénzt és ékszereket.
2015.01.10. 12:25 |
A csalók az Újesztendőben sem hagynak fel jogtalan tevékenységükkel, aminek elsősorban szépkorú, egyedül élő emberek estek áldozatul, akik jó szóra vágynak. A Fehérvári Rendőrkapitányság ismeretlen tettesek ellen indított nyomozást, akik idős emberektől tulajdonítottak el készpénzt és ékszereket.
A Fehérvári Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen. Az adatok szerint 2015. január 7-én 9 óra 30 perc körül egy ismeretlen férfi csengetett be Székesfehérváron, a Balatoni út egyik társasházi lakásába. A férfi azt állította, hogy a vízművektől érkezett és a vizet szeretné ellenőrizni a sértett otthonában. Mivel előző nap vízóra leolvasás volt a lépcsőházban, az idős asszony jóhiszeműen beengedte az elkövetőt, akit kis idő múlva – az állítólagos munkatárs – egy másik férfi is követett a lakásba. Míg egyikőjük elterelte a sértett figyelmét a másik jogtalanul eltulajdonította a néni szekrényben tárolt készpénzét. A lopást a szépkorú nő csak távozásukat követően vett észre.
Szintén ismeretlen tettes ellen folytat nyomozást a rendőrség lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt. 2015. január 6-án az Iszkaszentgyörgy, Hegyalja úton lévő egyik családi házba 16 óra 30 perckor két ismeretlen nő csengetett be azzal, hogy egy szociális otthon megbízásából keresik a sértettet, mert segíteni szeretnének neki gyógyszerezésével kapcsolatban. Az idős, egyedül élő asszony beengedte a hamis segítőket. A lakóépületbe jutva az elkövetők egyike elterelte a sértett figyelmét, míg a másik készpénzt és arany ékszereket tulajdonított el a lakásból.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy akinek a bűncselekményekkel kapcsolatban információja van, vagy hasonló bűncselekmény áldozatává vált és még nem tett feljelentést jelentkezzen személyesen a Székesfehérvári Rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámon, vagy tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán (h-cs.: 8-16, p: 8-13), a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.