Hétfőtől lezárják a Hosszúsétatér Horvát István utca - Balatoni út közötti szakaszát

Lezárják augusztus 25-től, hétfőtől a Hosszúsétatér Horvát István utca - Balatoni út közötti szakaszát. A zárás várhatóan augusztus 29-ig marad érvényben.
2025.08.22. 14:22 |
Hétfőtől lezárják a Hosszúsétatér Horvát István utca - Balatoni út közötti szakaszát

Augusztus 25-től, hétfőtől tervezetten augusztus 29-ig, péntekig a Horvát István utca – Hosszúsétatér csomópont építési munkái miatt az átmenő gépjárműforgalom elől lezárják a Hosszúsétatér Horvát István utca - Balatoni út közötti szakaszát a Horvát István utca csatlakozásnál.

A munkavégzés időtartama alatt az érintett útszakasz a Balatoni út irányából közelíthető meg és arra hagyható el. Kérik, egyben köszönik a közlekedők megértését és türelmét!

fotó: GoogleMaps

Közlemények

  1. Közműépítés - mindkét irányba lezárják a Budai út Várkörút és Távírda utca közötti szakaszát

    A Közlekedési Iroda tájékoztatása szerint június 22-e, hétfő reggel 8 órától tervezetten július 26-ig közműépítési munkálatok miatt mindkét irányba lezárják az átmenő gépjárműforgalom elől a Budai út Várkörút és Távírda utca közötti szakaszát. Az útzár ideje alatt az autóbuszjáratok terelőútvonalon közlekednek. Kérik a közlekedők türelmét és megértését.

    2026.06.18.
  2. Felsővárosi fogadóóra csütörtökön

    Felsőváros önkormányzati képviselője csütörtökön 17 órától fogadóórát tart a Királykút Emlékházban. Földi Zoltán a 10. számú választókörzetben élőket 19 óráig várja a Mikszáth Kálmán utca 25. szám alatti épület emeletén található irodájában.

    2026.06.17.
  3. Áramszünet karbantartás miatt

    Az E.ON tájékoztatása szerint áramszünet lesz június 18-án az írók utcái környékén. Az áramszolgáltató az érintettek türelmét és megértését kéri a szolgáltatás kimaradása miatt!

    2026.06.17.
  4. Június közepén kezdődik az Aszalvölgyi-árok felújítása

    Székesfehérvár Önkormányzata saját forrásból valósítja meg az idei évben az Aszalvölgyi-árok felújítását mintegy 195 méter hosszban, amely Székesfehérvár egyik legnagyobb nyílt vízfolyása. A beruházás magában foglalja a Balatoni út alatti áteresz rekonstrukcióját is. A kivitelezés június közepén indul és – a közlekedés rendjét nem befolyásolva – várhatóan jövő februárban fejeződik majd be.

    2026.06.17.