-
Fogadóórát tart május 4-én hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő
Fogadóórát tart május 4-én, hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő, aki Kassai úti irodájában várja a 12. számú választókörzetben élőket.
2026.04.30. -
Békési Ferencné májusi fogadóórái
Májusban is tart fogadóórákat Békési Ferencné, aki 4-én, hétfőn az Erzsébet út 12-ben, 5-én, kedden pedig a Köfém lakótelepen várja majd a 14. számú választókörzet lakóit.
2026.04.30. -
Felújítás miatt májusban lezárják az M7 Budapest felé tartó oldalán az Agárdi csomópontot
Az M7-es autópályán felújítás miatt a Budapest felé tartó oldalon a Székesfehérvár-kelet, Agárd csomópont fel és lehajtó ága várhatóan 2026. május 4. és 29. között lezárásra kerül.
2026.04.30. -
Gázvezetéket újítanak fel
Burkolatbontással járó gázvezeték-felújítási munkálatok kezdődnek május 4-én, hétfőn az Aszalvölgyi úton. A kivitelezés ideje alatt az Aszalvölgyi út Szent Flórián körút és a TESCO behajtó út közötti szakaszán, valamint a Marhacsapás utca Szent Flórián körút és Agyag utca közötti részén ideiglenes forgalom- és sebességkorlátozásra kell számítani.
2026.04.30.
Hétfőn és kedden tart fogadóórát Horváth Miklós Csaba
Horváth Miklós Csaba önkormányzati képviselő hétfőn a Késmárki utca 2. alatt, kedden pedig Kisfaludon a Faluházban várja a lakókat.
2020.01.07. 17:11 |
Január 13-án hétfőn a Késmárki utca 2. szám alatt, január 14-én kedden pedig Kisfaludon, a Faluházban várja a lakosokat.
Fogadóórát tart január 13-án, hétfőn a 13. számú körzet önkormányzati képviselője, Horváth Miklós Csaba. A képviselő 15-19 óra között várja az öreghegyi lakókat a Késmárki utca 2. szám alatti irodájában.
Január 14-én, kedden pedig Kisfaludon a Faluházban fordulhatnak hozzá kérdéseikkel a lakosok 18-19 óra között.