-
Fogadóóra december 8-án
Fogadóórát tart Deák Lajosné önkormányzati képviselő: hétfőn 17 órától várja a 11. választókörzetben élőket.
2025.12.05. -
Áramszünet lesz az Írók utcái környékén
December 2-án hálózati karbantartás miatt áramszünet lesz az írókról elnevezett székesfehérvári utcákban – tájékoztatott az E.ON.
2025.12.01. -
Közmeghallgatás a Városházán
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése 2025. december 5-én, pénteken 08.00 órától közmeghallgatást tart. A közmeghallgatás témája: „Tájékoztató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata pénzügyi és gazdasági helyzetéről”. Az ülés helyszíne a Városháza Díszterme, ahova tisztelettel várják az érdeklődőket.
2025.11.28. -
Fogadóórát Szontaghné Kovács Erika
Decemberben is két helyszínen és időpontban tart fogadóórát Szontaghné Kovács Erika. A 9. számú választókörzet önkormányzati képviselője 1-jén és 2-án várja a körzetben élőket.
2025.11.28.
Hétfőn délelőtt lesz ügyfélfogadás, kedden zárva tart a Polgármesteri Hivatal
A Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2008. június 30-án (hétfőn) eltér a megszokott rendtől. Ezen a napon 8.00 órától 11.00 óráig várjuk az ügyeiket intézőket, délután nem lesz ügyfélfogadás. Július elseje, a köztisztviselők napja munkaszüneti nap a közigazgatásban dolgozók számára. Így kedden zárva tart a Polgármesteri Hivatal. Szerdán már a megszokott rendben, 8-12 és 13-18 óra között várjuk a hozzánk forduló ügyfeleket.
2008.06.30. 00:41 |
A Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2008. június 30-án (hétfőn) eltér a megszokott rendtől. Ezen a napon 8.00 órától 11.00 óráig várjuk az ügyeiket intézőket, délután nem lesz ügyfélfogadás.
Július elseje, a köztisztviselők napja munkaszüneti nap a közigazgatásban dolgozók számára. Így kedden zárva tart a Polgármesteri Hivatal.
Szerdán már a megszokott rendben, 8-12 és 13-18 óra között várjuk a hozzánk forduló ügyfeleket.
Valamennyi ügyfél figyelmét és megértését kérjük!
Polgármesteri Hivatal
Július elseje, a köztisztviselők napja munkaszüneti nap a közigazgatásban dolgozók számára. Így kedden zárva tart a Polgármesteri Hivatal.
Szerdán már a megszokott rendben, 8-12 és 13-18 óra között várjuk a hozzánk forduló ügyfeleket.
Valamennyi ügyfél figyelmét és megértését kérjük!
Polgármesteri Hivatal
