-
Hozz egy meleg takarót!
Több mint száz takaró érkezett a Vörösmarty Színház Hozz egy meleg takarót! felhívására az elmúlt hetekben. Az adventi időszakban meghirdetett kampányban résztvevők az utcán élő, fedél nélküli otthontalanoknak nyújtottak segítséget felajánlásukkal. Az adományokat a Kríziskezelő Központ munkatársai osztják szét a téli időszakban.
2025.12.17. -
Lezárul a jubileumi Szentév
A Szentatya szándéka szerint a székesfehérvári egyházmegyében is Szent Család vasárnapján, december 28-án zárják le a jubileumi Szentévet. Ünnepi szentmisét mutat be Spányi Antal megyés püspök a Szent István király Székesegyházban 10.30 órakor hálát adva a szentév kegyelmeiért.
2025.12.17. -
Bodonyi Dániel kapta a díjat
A Fehérvár Médiacentrum munkatársa, Bodonyi Dániel kapta idén a DUE Médiahálózának Kaczián Gábor-díját. Az elismerést a szervezetben kiemelkedő közösségi és társadalmi munkát végző fiataloknak adják át minden évben karácsony előtt.
2025.12.16. -
Máltai és magyar dallamok
Egy különleges, karácsonyváró koncert erejéig külföldi vendégekkel egészült ki a Vox Mirabilis Kamarakórus. A Jézus Szíve templomban rendezett hangverseny vendége a Cantilena Malta Ensemble volt, akik Máltáról érkeztek Székesfehérvárra.
2025.12.15.
Francia filmhét kezdődik május 28-tól a Barátság Moziban
A nyár kezdetén francia filmhetet tart a Barátság mozi: vígjátékok, romantikus filmek, filmdrámák és családi mozik egyaránt helyet kaptak az elmúlt egy év terméséből rendezett válogatásban.Május 28-a és június 4-e között a Bazi nagy francia lagzi, az Elemi szerelem, a 3 szív és a Nicolas az iskolában című filmet is vetítik.
2015.05.27. 08:04 |
A nyár kezdetén francia filmhetet tart a Barátság mozi: vígjátékok, romantikus filmek, filmdrámák és családi mozik egyaránt helyet kaptak az elmúlt egy év terméséből rendezett válogatásban.Május 28-a és június 4-e között a Bazi nagy francia lagzi, az Elemi szerelem, a 3 szív és a Nicolas az iskolában című filmet vetítik.

A nyár kezdetén francia filmhetet tart a Barátság Mozi, vígjátékok, romantikus filmek, filmdrámák és családi mozik egyaránt helyet kaptak az elmúlt egy év terméséből rendezett válogatásban. Májusban a Bazi nagy francia lagzi, az Elemi szerelem, a 3 szív és a Nicolas az iskolában, a Csodabogarak – Az elveszett hangyák völgye, júniusban pedig a Gemma Bovery, a Party Girl, a Csajkor és a Hippokrátesz című filmet vetítik.