-
Fogadóórát tart május 12-én Lehrner Zsolt
Május 12-én fogadóórát tart Lehrner Zsolt, az 1. számú választókörzet önkormányzati képviselője, ahol szeretettel várja a Belvárosban és közvetlen közelében élőket.
2026.05.08. -
Fogadóórát tart Deák Lajosné
Fogadóórát tart Deák Lajosné önkormányzati képviselő: hétfőn 17 órától várja a 11. választókörzetben élőket.
2026.05.08. -
Lezárják a kerékpárutat
Május 11-e és június 15-e között Kisfalud határában egy új út építési munkálatai zajlanak, emiatt lezárásra kerül a Csúcsos-hegy felöli oldalon a kerékpárút. Igy Kisfalud irányából az Aranybulla-emlékmű nem lesz megközelíthető, a Nagyszombati út irányából azonban továbbra is biztosított lesz az útkapcsolat.
2026.05.07. -
A Városgondnokság is csatlakozik a „vágatlan május mozgalomhoz”
Sajnos hazánkban is egyre súlyosbodik az aszályhelyzet, a folyóvizek és a talajvíz szintje is kritikusan alacsony. A kialakult helyzetben a szakemberek városunkban is keresik a zöld környezetet segítő megoldásokat. Ennek egyik lépeseként Székesfehérvár Városgondnoksága is csatlakozik a leendő környezetvédelmi miniszter, Gajdos László „vágatlan május mozgalom” felhívásához.
2026.05.06.
Forgalomkorlátozás szombaton a városi ballagás idején
Május 5-én, szombaton 9 órakor rendezik meg a városi közös ballagási ünnepséget a Városház téren. A székesfehérvári középfokú oktatási intézmények érettségiző diákjai vesznek részt a hagyományos programon. Az osztályok közös érkezése és elvonulása miatt a Belváros több pontján (Szabadságharcos u., Ady Endre u., Jókai u., Oskola u., Arany J. u., Kossuth u., Petőfi S. u., Szent István tér, Budai u., Prohászka O. u.) 7.30 és 10.00 óra között forgalomkorlátozásra kell számítani.
2012.05.03. 17:14 |
Május 5-én, szombaton 9 órakor rendezik meg a városi közös ballagási ünnepséget a Városház téren. A székesfehérvári középfokú oktatási intézmények érettségiző diákjai vesznek részt a hagyományos programon.
Az osztályok közös érkezése és elvonulása miatt a Belváros több pontján (Szabadságharcos u., Ady Endre u., Jókai u., Oskola u., Arany J. u., Kossuth u., Petőfi S. u., Szent István tér, Budai u., Prohászka O. u.) 7.30 és 10.00 óra között forgalomkorlátozásra kell számítani.