-
Metszési és gallyazási munkálatokat végez Maroshegyen az E.ON
Folytatódnak Székesfehérvár közigazgatási területén a metszési és gallyazási munkálatok – tájékoztatta az Önkormányzatot az E.ON Áramhálózati Zrt. Mint írják, a légvezetékekbe növő fák miatt megszaporodhatnak az üzemzavarok, így mindenki biztonsága érdekében elkerülhetetlenek ezek a munkálatok.
2026.03.25. -
Áramszünet lesz Börgöndön
Hálózatkarbantartás miatt lesz áramszünet Börgönd két utcáját érintően március 26-án – tájékoztatott az E.ON.
2026.03.25. -
Áramszünet lesz Öreghegyen
Az áramszolgáltató közleménye szerint előre tervezett áramszünet lesz március 25-én délelőtt Öreghegyen, elsősorban a Lomnici, a Poprádi és az Udvardi utcákat érintően.
2026.03.24. -
Forgalomkorlátozás a bevásárló utcánál
Csőtörés hibaelhárítási munkák miatt forgalomkorlátozást vezetnek be a Budai út Várkörút – Távírda utca közötti szakaszán. Március 26-án, csütörtökön 8 órától tervezetten április 2-ig, csütörtökig tartó munkálatok miatt egyirányú lesz a forgalom ezen a szakaszon.
2026.03.24.
Fogadóórát tart kedden Szigli István
Fogadóórát tart 2014. november 18-án, kedden a Farkasvermi úton Szigli István, a 9. számú választókerület (Feketehegy-Szárazrét - Szedreskert) önkormányzati képviselője.
2014.11.14. 17:16 |
Fogadóórát tart 2014. november 18-án, kedden a Farkasvermi úton Szigli István, a 9. számú választókerület (Feketehegy-Szárazrét - Szedreskert) önkormányzati képviselője. Fogadóórát tart Szigli István 2014. november 18-án, kedden a Farkasvermi út 40. szám alatt. A 9. számú választókerület képviselője 12.30-14.00 óra között a várja a Feketehegy-Szárazréten, illetve a Szedreskerten élőket.