"Fogadj örökbe egy szemétdombot!" - mindenki segítségét várják

 Székesfehérvár is csatlakozik a Napló műsor által meghirdetett „Fogadj örökbe egy szemétdombot!” programhoz. Ennek keretében 2006. május 27-én (szombaton) 9 órától a Maroshegyen, a Székely-Szalontai-Nagybányai utak kereszteződése mellett várunk minden érdeklődőt és segítőt. Egy illegális szemétlerakó felszámolására és szemétgyűjtésre kerül sor a területen, amihez a szükséges kesztyűket és eszközöket mi biztosítjuk.

2006.05.25. 15:51 |

 Székesfehérvár is csatlakozik a Napló műsor által meghirdetett „Fogadj örökbe egy szemétdombot!” programhoz. Ennek keretében 2006. május 27-én (szombaton) 9 órától a Maroshegyen, a Székely-Szalontai-Nagybányai utak kereszteződése mellett várunk minden érdeklődőt és segítőt. Egy illegális szemétlerakó felszámolására és szemétgyűjtésre kerül sor a területen, amihez a szükséges kesztyűket és eszközöket mi biztosítjuk.

 Az akció több órán át folyamatosan zajlik, az érdeklődők bármikor bekapcsolódhatnak! Kérünk mindenkit, vegyen részt környezetünk megtisztításában és szeretettel várunk minden városlakót az akcióra!

 

Közlemények