-
Áramszünet a Búrtelepen
Hálózatkarbantartás, illetve villanyoszlop cseréje miatt lesz áramszünet június 29-én a Búrtelepen, valamint az Almássy-telepen és a környező utcákban – adta ki az erről szóló közleményt az áramszolgáltató.
2026.06.26. -
Benelegszik nyáron a radiátor?
Amennyiben a távfűtéssel ellátott lakásokban a nyári hónapok során átmenetileg felmelegednek afűtőtestek, az nem a fűtési szezon idő előtti kezdetét jelenti nem is próbafűtést végez a szolgáltató.A jelenség oka általában az épület fűtési rendszerén végzett karbantartási vagy felújítási munka,amely során a rendszert leürítik, majd a munkálatok befejezése után újratöltik.
2026.06.26. -
Elmarad a meleg miatt a Vakációindító
A közönség és a munkatársak biztonsága érdekében, a szombat nulla órától életbe lépő harmadfokú hőségriasztásra és a várható rendkívüli hőségre való tekintettel a szombatra meghirdetett Vakációindító Szárazréten rendezvény elmarad.
2026.06.26. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25.
Felújítás az okmányirodában - keddtől a Malom utcában intézhetjük ügyeinket
Felújítás miatt ideiglenesen új helyre kerül át a fehérvári okmányiroda, július 14-étől a Malom utcában található Tiszti klub épülete ad otthont az okmányok intézésének. Hétfőn csak a Piac téri kormányablakban lesz ügyfélfogadás. A fehérvári okmányiroda - előreláthatólag - 2015. október végéig az ideiglenes helyen fogadja az ügyfeleket.
2015.07.11. 18:33 |
Felújítás miatt ideiglenesen új helyre kerül át a fehérvári okmányiroda, július 14-étől a Malom utcában található Tiszti klub épülete ad otthont az okmányok intézésének. Pénteken és jövő héten hétfőn azonban csak a Piac téri kormányablakban lesz ügyfélfogadás.

A Fejér Megyei Kormányhivatal Székesfehérvári Járási Hivatalának fehérvári okmányirodájában hamarosan felújítási munkálatok indulnak, ezért július 10-én megkezdődik az okmányiroda költöztetése a Koch László utca 4/b-ből a Malom u. 1. szám alatt lévő „Tiszti klub” épületébe.
Az átköltöztetés miatt július 10-én, pénteken és július 13-án, hétfőn az okmányirodán nem lesz ügyfélfogadás. Ezeken a napokon Székesfehérvár, Piac tér 10. szám alatt lévő kormányablakban intézhetik ügyeiket a lakosok 8 órától 20 óráig. Itt azonban csak korlátozott ügyintézésre lesz lehetőség: elkészült okmányokat nem adnak ki, és vállalkozói, valamint gépjármű hatósági ügyek intézésére sem lesz mód, ugyanúgy, mint hazatelepülési és külföldre történő kitelepülési ügyek intézésére sem. Ezen ügytípusok 2015. július 14-étől már az okmányiroda új helyszínén, a Malom utcai épületben lesznek intézhetők.
A fehérvári okmányiroda - előreláthatólag - 2015. október végéig az ideiglenes helyen fogadja az ügyfeleket. A Malom u. 1. szám alatti épület azonban nem akadálymentesített, így a mozgáskorlátozott ügyfeleknek Székesfehérváron a Piac téri kormányablakot ajánlják az ügyintézésre, ahol bejutásuk biztosított. Az átmeneti időszakban az ügyfelek türelmét és megértését kérik.
Mindent az Okmányirodáról
Mindent az Okmányirodáról