-
Fogadóórát tart május 4-én hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő
Fogadóórát tart május 4-én, hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő, aki Kassai úti irodájában várja a 12. számú választókörzetben élőket.
2026.04.30. -
Békési Ferencné májusi fogadóórái
Májusban is tart fogadóórákat Békési Ferencné, aki 4-én, hétfőn az Erzsébet út 12-ben, 5-én, kedden pedig a Köfém lakótelepen várja majd a 14. számú választókörzet lakóit.
2026.04.30. -
Felújítás miatt májusban lezárják az M7 Budapest felé tartó oldalán az Agárdi csomópontot
Az M7-es autópályán felújítás miatt a Budapest felé tartó oldalon a Székesfehérvár-kelet, Agárd csomópont fel és lehajtó ága várhatóan 2026. május 4. és 29. között lezárásra kerül.
2026.04.30. -
Gázvezetéket újítanak fel
Burkolatbontással járó gázvezeték-felújítási munkálatok kezdődnek május 4-én, hétfőn az Aszalvölgyi úton. A kivitelezés ideje alatt az Aszalvölgyi út Szent Flórián körút és a TESCO behajtó út közötti szakaszán, valamint a Marhacsapás utca Szent Flórián körút és Agyag utca közötti részén ideiglenes forgalom- és sebességkorlátozásra kell számítani.
2026.04.30.
Érdemes előre tervezni a radiátorcserét a távhővel fűtött lakásokban
Ha a közeljövőben átalakítást tervez – vagy már gondolkodik rajta – érdemes mielőbb megkeresni a SZÉPHŐ-t! A kiállított szakvélemény nem évül el, nincs rá időkorlát. Megelőzhető egy kellemetlen szituáció, amikor már jönne a szakember, de még nem állnak rendelkezésre a szükséges papírok. A távhőszolgáltató igyekszik a beérkező kérelmeket minél rövidebb időn belül kezelni, de a fűtési idényen kívül is adódhat olyan leterheltség, aminek következében csak a maximális harmincnapos határidővel tudják kiállítani a szakvéleményeket.
Az átalakításnál, radiátorcserénél körültekintően kell eljárni, hiszen ezek a beavatkozások hatással vannak a ház többi lakásának fűtésére is!
Aki távhős otthonában radiátorcserét vagy annak megszüntetését tervezi, benyújthatja igényét gyorsan, kényelmesen a társaság elektronikus ügyfélszolgálati rendszerén, amely a https://ugyfelszolgalat.szepho.hu címen érhető el. Amennyiben nem rendelkezik internetes hozzáféréssel, keresse fel személyesen, nyitvatartási időben a SZÉPHŐ Zrt. Székesfehérvár, Honvéd utca 1. szám alatti ügyfélszolgálatát!
A véleményezés azért nagyon fontos, mert a panelépületekben a lakások számától függetlenül a fűtési rendszerre egy nagy egységként kell tekinteni. Az átalakításnál, radiátorcserénél körültekintően kell eljárni, hiszen ezek a beavatkozások hatással vannak a többi lakás fűtésére is. A tanácsadás a szolgáltatás színvonalának megtartása, valamint az otthonokban megszokott komfortérzet miatt elengedhetetlen.