-
A bukósisak életet menthet!
Egy csütörtök délutáni, Tóvárosi lakónegyedben történt rolleres baleset kapcsán hívja fel a figyelmet a rendőrség a bukósisak fontosságára, mely életet menthet.
2026.06.26. -
Erdőre is átterjedt a tűz Mohánál
Aratás közben gyulladt ki a tarló június 24-én délután Moha határában. A tűz a búzatábla egy részére és a közeli erdő aljnövényzetére is átterjedt. Kertiszerszámokkal és vízsugárral is próbálták megfékezni a lángokat, melyek a szárazság miatt hamar terjedtek. A tartós csapadékhiány és az országot sújtó kánikula miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2026.06.25. -
Rendőrkézen a hamisítók
A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.
2026.06.19. -
Taroltak a fehérváriak
A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.
2026.06.19.
Elszenesedett holtest az égő autóban - gyilkosság történt?
Kora délelőtt a tűzoltók ügyeletétől érkezett bejelentés a Székesfehérvári Rendőrkapitányság ügyeletére, miszerint egy személyautó oltása közben az utastérben egy halott személyt találtak. Székesfehérvár és Székesfehérvár-Csala között, a 811-es főútról nyíló földúton álló Fiat 850-es személyautó utastere a tűzoltók kiérkezésekor lángokban állt. A férfi holttestét a vezetőülésen találták meg, mellette pedig egy nyitott kannára bukkantak -tájékoztatott a langlovagok.hu. Képek a helyszínről itt!
2007.01.02. 17:17 |
Kora délelőtt a tűzoltók ügyeletétől érkezett bejelentés a Székesfehérvári Rendőrkapitányság ügyeletére, miszerint egy személyautó oltása közben az utastérben egy halott személyt találtak. Képek a helyszínről itt!A 08.40 perckor érkezett bejelentésben a tűzoltók elmondták, hogy állampolgári jelzésre vonultak Székesfehérvár külterületére a 811-es főút melletti földútra, ahol egy személyautó égett. A tüzet eloltották, akkor észlelték, hogy az autóban egy elhalt személy van. Az elhunyt személyazonosságának minden kétséget kizáró megállapítása folyamatban van.
A helyszíni szemle során elsődlegesen idegenkezűség nem volt megállapítható. A tűz keletkezésének okára, illetve a rendkívüli halál körülményeinek megállapítására, szakértők bevonásával közigazgatási eljárást indított a Székesfehérvári Rendőrkapitányság.
Székesfehérvár és Székesfehérvár-Csala között, a 811-es főútról nyíló földúton álló Fiat 850-es személyautó utastere a tűzoltók kiérkezésekor lángokban állt. A férfi holttestét a vezetőülésen találták meg, mellette pedig egy nyitott kannára bukkantak.