-
A bukósisak életet menthet!
Egy csütörtök délutáni, Tóvárosi lakónegyedben történt rolleres baleset kapcsán hívja fel a figyelmet a rendőrség a bukósisak fontosságára, mely életet menthet.
2026.06.26. -
Erdőre is átterjedt a tűz Mohánál
Aratás közben gyulladt ki a tarló június 24-én délután Moha határában. A tűz a búzatábla egy részére és a közeli erdő aljnövényzetére is átterjedt. Kertiszerszámokkal és vízsugárral is próbálták megfékezni a lángokat, melyek a szárazság miatt hamar terjedtek. A tartós csapadékhiány és az országot sújtó kánikula miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2026.06.25. -
Rendőrkézen a hamisítók
A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.
2026.06.19. -
Taroltak a fehérváriak
A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.
2026.06.19.
Elfogták Fejér megye egyik legkeresettebb bűnözőjét
Fővárosi hozzátartozóinak lakásán rajtaütésszerűen fogták el a Fejér megyei nyomozók azt a 28 éves férfit, akit egy osztrák házaspár kirablása miatt köröztek elfogató paranccsal. P. László a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság körözési TOP listájának első helyén szerepelt, személyében a rablóbanda utolsóként ismert tagját fogták el a rendőrök. Egy május 7-én hajnalban történt rablás miatt indított eljárást a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya. A kirabolt osztrák állampolgárság feleségével gárdonyi nyaralójukban tartózkodott, amikor éjszaka ismeretlen tettesek törtek rájuk, bántalmazták és értékeik átadására szólították föl őket...
2007.07.07. 09:35 |
Fővárosi hozzátartozóinak lakásán rajtaütésszerűen fogták el a Fejér megyei nyomozók azt a 28 éves férfit, akit egy osztrák házaspár kirablása miatt köröztek elfogató paranccsal. P. László a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság körözési TOP listájának első helyén szerepelt, személyében a rablóbanda utolsóként ismert tagját fogták el a rendőrök.
Egy május 7-én hajnalban történt rablás miatt indított eljárást a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya. A kirabolt osztrák állampolgárság feleségével gárdonyi nyaralójukban tartózkodott, amikor éjszaka ismeretlen tettesek törtek rájuk, bántalmazták és értékeik átadására szólították föl őket. A felszólításnak eleget tettek a sértettek. Az elkövetők húszmillió forintot meghaladó értékben vittek el az ingatlanból főként ékszert és készpénzt. A házaspár hölgytagja nyolc napon túl gyógyuló, töréses sérülést szenvedett. Az elkövetés brutalitására jellemző, hogy az elkövetők a sértett tulajdonában lévő golfütőt használták a sértettek bántalmazására.
Az eljárás során, megállapítást nyert az elkövetéssel összefüggésbe hozható személyek köre. Négy főt elfogott a rendőrség, a házkutatások alkalmával több tucat ékszer került elő. A 28. éves P. László ellen elfogató parancsot bocsátottak ki. A csoportos rablással összefüggésbe hozható férfi Fejér megye körözési TOP listájának első helyén szerepelt. Ma hajnalra megállapítást nyert, hogy a szökésben lévő P. Lászlót egy Budapest, nyolcadik kerületi lakásban kell keresni. Az alvó férfire péntek hajnalban törtek rá a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói. Elfogását követően házkutatást tartottak a férfi tartózkodási helyén.
P. Lászlót Székesfehérvárra szállították. Jelentős értékre, csoportosan elkövetett rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A rablóbanda utolsóként elfogott tagjának őrizetbe vételére intézkedés történt.
Egy május 7-én hajnalban történt rablás miatt indított eljárást a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya. A kirabolt osztrák állampolgárság feleségével gárdonyi nyaralójukban tartózkodott, amikor éjszaka ismeretlen tettesek törtek rájuk, bántalmazták és értékeik átadására szólították föl őket. A felszólításnak eleget tettek a sértettek. Az elkövetők húszmillió forintot meghaladó értékben vittek el az ingatlanból főként ékszert és készpénzt. A házaspár hölgytagja nyolc napon túl gyógyuló, töréses sérülést szenvedett. Az elkövetés brutalitására jellemző, hogy az elkövetők a sértett tulajdonában lévő golfütőt használták a sértettek bántalmazására.
Az eljárás során, megállapítást nyert az elkövetéssel összefüggésbe hozható személyek köre. Négy főt elfogott a rendőrség, a házkutatások alkalmával több tucat ékszer került elő. A 28. éves P. László ellen elfogató parancsot bocsátottak ki. A csoportos rablással összefüggésbe hozható férfi Fejér megye körözési TOP listájának első helyén szerepelt. Ma hajnalra megállapítást nyert, hogy a szökésben lévő P. Lászlót egy Budapest, nyolcadik kerületi lakásban kell keresni. Az alvó férfire péntek hajnalban törtek rá a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói. Elfogását követően házkutatást tartottak a férfi tartózkodási helyén.
P. Lászlót Székesfehérvárra szállították. Jelentős értékre, csoportosan elkövetett rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A rablóbanda utolsóként elfogott tagjának őrizetbe vételére intézkedés történt.