Egy nap alatt két halálos baleset Fejér megyében

 Fejér megye közútjain az elmúlt 24 óra során két halálos kimenetellel végződő közlekedési baleset történt.Cece belterületén a 63-as főút – Deák Ferenc út kereszteződésében a 66 éves kerékpáros nő elsődleges adatok szerint nem kellő körültekintéssel hajtott rá a főútvonalra az alsóbbrendű útról: a helyszínen életét vesztette…16.40 perckor tragikus végű közlekedési balesetről érkezett bejelentés Dunaújváros területéről is.  Az Alba Volán helyközi járata a Papírgyári úton haladt kifelé a 6-os főút felé, amikor egy szemből érkező személyautó eddig tisztázatlan ok miatt áttért a busz sávjába és összeütköztek. A személyautó 29 éves utasa a helyszínen életét vesztette.

2005.08.17. 10:19 |

 Fejér megye közútjain az elmúlt 24 óra során két halálos kimenetellel végződő közlekedési baleset történt.Cece belterületén a 63-as főút – Deák Ferenc út kereszteződésében a 66 éves kerékpáros nő elsődleges adatok szerint nem kellő körültekintéssel hajtott rá a főútvonalra az alsóbbrendű útról: a helyszínen életét vesztette…16.40 perckor tragikus végű közlekedési balesetről érkezett bejelentés Dunaújváros területéről is.  Az Alba Volán helyközi járata a Papírgyári úton haladt kifelé a 6-os főút felé, amikor egy szemből érkező személyautó eddig tisztázatlan ok miatt áttért a busz sávjába és összeütköztek. A személyautó 29 éves utasa a helyszínen életét vesztette.

Cece belterületén a 63-as főút – Deák Ferenc út kereszteződéséből súlyos balesetről érkezett bejelentés kedden kilenc órakor. A 66 éves kerékpáros nő elsődleges adatok szerint feltehetően nem kellő körültekintéssel hajtott rá a főútvonalra az alsóbbrendű útról. A lakókocsit húzó személyautó vezetője nem tudta elkerülni az ütközést. A kerékpáros a helyszínen életét vesztette…A baleset körülményeinek feltárására és a felelősség megállapítására szakértők bevonásával vizsgálatot indított a Sárbogárdi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya. A balesethelyszínelés idején a forgalmat rendőrök irányították a 63-as főút balesettel érintett szakaszán.

16.40 perckor tragikus végű közlekedési balesetről érkezett bejelentés Dunaújváros területéről a Papírgyári útról. Az Alba Volán Dunaújváros és Előszállás között közlekedő helyközi járata a Papírgyári úton haladt kifelé a 6-os főút felé, amikor egy szemből érkező személyautó eddig tisztázatlan ok miatt áttért a busz sávjába és összeütköztek. A személyautó 29 éves dunaegyházai lakos utasa a helyszínen életét vesztette. A 25 éves előszállási sofőrt a helyszínről újraélesztését követően szállították a kiérkező mentősök a Szent Pantaleon kórházba. 18.50 perckor kapott értesítés szerint a sofőr a kórházban elhunyt. A menetrend szerint közlekedő autóbuszon két utas könnyen sérült. A személyautóban ülő két fiatalember nem volt bekötve, a sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezett. A helyszínelés és műszaki mentés ideje alatt a forgalmat a városban elterelték. A baleset körülményeinek feltárására és a felelősség megállapítására szakértők bevonásával vizsgálatot indítottak a dunaújvárosi rendőrök.

Kék hírek

  1. Erdőre is átterjedt a tűz Mohánál

    Aratás közben gyulladt ki a tarló június 24-én délután Moha határában. A tűz a búzatábla egy részére és a közeli erdő aljnövényzetére is átterjedt. Kertiszerszámokkal és vízsugárral is próbálták megfékezni a lángokat, melyek a szárazság miatt hamar terjedtek. A tartós csapadékhiány és az országot sújtó kánikula miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe. 

    2026.06.25.
  2. Rendőrkézen a hamisítók

    A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.

    2026.06.19.
  3. Taroltak a fehérváriak

    A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.

    2026.06.19.
  4. Mentők napja

    Mentőszolgálat Közép-Dunántúli Regionális Mentőszervezete. A Szent György Kórház auditóriumában szervezett rendezvényen számos bajtárs kapott elismerést kitartó és odaadó szolgálatért, a megjelenteket pedig dr. Jászkuti Ákos Péter regionális igazgató, dr. Fajta György Ádám ügyeleti igazgató és Mészáros Attila alpolgármester köszöntötte.

    2026.06.18.