-
A bukósisak életet menthet!
Egy csütörtök délutáni, Tóvárosi lakónegyedben történt rolleres baleset kapcsán hívja fel a figyelmet a rendőrség a bukósisak fontosságára, mely életet menthet.
2026.06.26. -
Erdőre is átterjedt a tűz Mohánál
Aratás közben gyulladt ki a tarló június 24-én délután Moha határában. A tűz a búzatábla egy részére és a közeli erdő aljnövényzetére is átterjedt. Kertiszerszámokkal és vízsugárral is próbálták megfékezni a lángokat, melyek a szárazság miatt hamar terjedtek. A tartós csapadékhiány és az országot sújtó kánikula miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2026.06.25. -
Rendőrkézen a hamisítók
A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.
2026.06.19. -
Taroltak a fehérváriak
A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.
2026.06.19.
Egy halott, nyolc súlyos és ugyancsak nyolc könnyű sérült maradt az utakon a héten...
Tizenkét személyi sérüléses balesetet regisztráltak a rendőrök Fejér megyében. Ebből egy halálos, hét súlyos, míg négy könnyű kimenetelű volt. A balesetekben összesen tizenheten sérültek meg. Május hatodika és tizenharmadika között Fejér megye útjain nyolcan súlyosan, nyolcan pedig könnyen sérültek. Egy 53 éves iszkaszentgyörgyi nő hétfőn Suzukijával frontálisan ütközött egy teherautóval és életét vesztette. A baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a rendőrség.
Tizenkét személyi sérüléses balesetet regisztráltak a rendőrök Fejér megyében. Ebből egy halálos, hét súlyos, míg négy könnyű kimenetelű volt. A balesetekben összesen tizenheten sérültek meg.
Május hatodika és tizenharmadika között Fejér megye útjain nyolcan súlyosan, nyolcan pedig könnyen sérültek. Egy 53 éves iszkaszentgyörgyi nő hétfőn Suzukijával frontálisan ütközött egy teherautóval és életét vesztette. A baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a rendőrség.
Az elmúlt 168 órában a legtöbb baleset az elsőbbség meg nem adása miatt következett be. Figyelmetlenség miatt hajtott kerékpáros autóbusznak, és gázolt gyalogost egy motoros. Volt gépkocsi, ami árokba hajtott, és volt, ami fának ütközött. Egy Wartburg sofőrje nem tartott kellő követési távolságot, és azért ment bele hátulról egy Fiatba. Egy motoros pedig, ittassága folytán sodródott ki az útról, és szenvedett súlyos sérülést.
Képek a langlobvagok.hu-n az iszkaszentgyörgyi kamion-Szuzuki frontális karambolról.
Képek a 63-as főúton a hármas karambolról.