-
Áramszünet a Búrtelepen
Hálózatkarbantartás, illetve villanyoszlop cseréje miatt lesz áramszünet június 29-én a Búrtelepen, valamint az Almássy-telepen és a környező utcákban – adta ki az erről szóló közleményt az áramszolgáltató.
2026.06.26. -
Benelegszik nyáron a radiátor?
Amennyiben a távfűtéssel ellátott lakásokban a nyári hónapok során átmenetileg felmelegednek afűtőtestek, az nem a fűtési szezon idő előtti kezdetét jelenti nem is próbafűtést végez a szolgáltató.A jelenség oka általában az épület fűtési rendszerén végzett karbantartási vagy felújítási munka,amely során a rendszert leürítik, majd a munkálatok befejezése után újratöltik.
2026.06.26. -
Elmarad a meleg miatt a Vakációindító
A közönség és a munkatársak biztonsága érdekében, a szombat nulla órától életbe lépő harmadfokú hőségriasztásra és a várható rendkívüli hőségre való tekintettel a szombatra meghirdetett Vakációindító Szárazréten rendezvény elmarad.
2026.06.26. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25.
Egész nap lassítják szerdán a város forgalmát a tiltakozók
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy 2011. június 29-én 08.00 órától 18.00 óráig félpályás útlezárással járó demonstráció miatt Székesfehérvár belvárosában forgalomkorlátozásra kell számítani. A demonstráció a bejelentés szerint a Várkörút (a Lakatos utcától a Budai úti kereszteződésig), és a Vörösmarty tér - Piac tér - Palotai út helyszíneken kerül megtartásra, ahol a demonstrálók a menetirány szerinti jobb oldali forgalmi sávokat fogják elfoglalni.
2011.06.28. 07:49 |
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy 2011. június 29-én 08.00 órától 18.00 óráig félpályás útlezárással járó demonstráció miatt Székesfehérvár belvárosában forgalomkorlátozásra kell számítani. A demonstráció a bejelentés szerint a Várkörút (a Lakatos utcától a Budai úti kereszteződésig), és a Vörösmarty tér - Piac tér - Palotai út helyszíneken kerül megtartásra, ahol a demonstrálók a menetirány szerinti jobb oldali forgalmi sávokat fogják elfoglalni.
A Piac tér buszsávjában három busz számára elegendő helyet hagynak szabadon a buszmegállóknál, ezzel garantálva a helyi buszjáratok zavartalan működését. A Vörösmarty tér jobbra kanyarodó sávját (a Budai út irányából haladva) szabadon fogják hagyni a Budai útról a Piac tér irányába történő kanyarodás biztosítása céljából.
A Várkörúton (a Budai út felé haladva a menetirány szerinti bal oldali) parkolósáv megszüntetésével kétirányú forgalmi rend lesz a rendezvény ideje alatt. Ennek függvényében kérjük az autósokat, hogy a 2011. június 28-án 20.00 órától életbelépő megállási tilalom értelmében onnan álljanak el járműveikkel. A megállási tilalom 2011. június 29-én 18.00 óráig lesz érvényben.
A közúti közlekedést és a közösségi közlekedési szolgáltatást szükség szerint rendőri irányítással segíti a Székesfehérvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya, akik az érintett napon a közlekedők megértését és türelmét kérik.