-
A bukósisak életet menthet!
Egy csütörtök délutáni, Tóvárosi lakónegyedben történt rolleres baleset kapcsán hívja fel a figyelmet a rendőrség a bukósisak fontosságára, mely életet menthet.
2026.06.26. -
Erdőre is átterjedt a tűz Mohánál
Aratás közben gyulladt ki a tarló június 24-én délután Moha határában. A tűz a búzatábla egy részére és a közeli erdő aljnövényzetére is átterjedt. Kertiszerszámokkal és vízsugárral is próbálták megfékezni a lángokat, melyek a szárazság miatt hamar terjedtek. A tartós csapadékhiány és az országot sújtó kánikula miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2026.06.25. -
Rendőrkézen a hamisítók
A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.
2026.06.19. -
Taroltak a fehérváriak
A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.
2026.06.19.
Cserbenhagyó, agresszív fordost keres a rendőrség
Egy agresszíven cikkcakkozó ismeretlen személyautó okozott balesetet hétfőn este a Székesfehérvárt elkerülő 8-as főúton. Az ismeretlen, feltehetően Ford típusú személyautó a baleset bekövetkezését követően a helyszínről megállás és segítségnyújtás nélkül hajtott tovább. Az árokba hajtott autóban szerencsére senki sem sérült. A rendőrség esetleges szemtanúk jelentkezését várja. az ismeretlen személy által vezetett, feltehetően sötét színű Ford a 7-es-8-as számú főút közös szakasza felől a 63-as számú főút irányába a belső forgalmi sávban haladt. A sofőr cikkcakkozott a sávok között...
2007.09.18. 18:00 |
Egy agresszíven cikkcakkozó ismeretlen személyautó okozott balesetet hétfőn este a Székesfehérvárt elkerülő 8-as főút 2+500 km szelvényében. Az ismeretlen, feltehetően Ford típusú személyautó a baleset bekövetkezését követően a helyszínről megállás és segítségnyújtás nélkül hajtott tovább. Az árokba hajtott autóban szerencsére senki sem sérült. A rendőrség esetleges szemtanúk jelentkezését várja.
Hétfőn 21 óra 15 perckor egy lepsényi sofőr tett bejelentést cserbenhagyásos baleset miatt. A sofőr elmondta, hogy a 8-as számú főút 2+500 km szelvényben egy autó a kocsijának nekiment, majd a helyszínről elhajtott.
A rendőrség eddigi adatai szerint az ismeretlen személy által vezetett, feltehetően sötét színű Ford a 7-es-8-as számú főút közös szakasza felől a 63-as számú főút irányába a belső forgalmi sávban haladt. A sofőr cikkcakkozott a sávok között, a rendelkezésre álló információk alapján
gyorsan és meglehetősen agresszíven vezetett. Az egyik sávváltás során, a 63-as számú főút irányába a külső forgalmi sávban közlekedő lepsényi sofőr által vezetett Opel Astra hátuljának ütközött, majd továbbhajtott.
Az Opel Astra vezetője elveszített uralmát járműve felett, keresztbe fordult az úttesten majd a menetirányuk szerinti jobb oldali útárokba lehaladva állt meg. A gépkocsivezető és két utasa biztonsági övet használtak, így személyi sérülés nem történt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság cserbenhagyás miatt indított eljárást az ismeretlen gépjárművezető felkutatása érdekében. A rendőrség kéri, hogy aki látta a balesetet, vagy információval rendelkezik a balesetet okozó személy kilétéről, vagy tudomással bír olyan járműről – feltehetően sötét színű Fordról - , amelynek az eleje sérült, jelentkezzék a rendőrségen a 22/541-600-as központi számon, vagytegyen bejelentést a 107-es, 112-es segélyhívó számok bármelyikén.
Hétfőn 21 óra 15 perckor egy lepsényi sofőr tett bejelentést cserbenhagyásos baleset miatt. A sofőr elmondta, hogy a 8-as számú főút 2+500 km szelvényben egy autó a kocsijának nekiment, majd a helyszínről elhajtott.
A rendőrség eddigi adatai szerint az ismeretlen személy által vezetett, feltehetően sötét színű Ford a 7-es-8-as számú főút közös szakasza felől a 63-as számú főút irányába a belső forgalmi sávban haladt. A sofőr cikkcakkozott a sávok között, a rendelkezésre álló információk alapján
gyorsan és meglehetősen agresszíven vezetett. Az egyik sávváltás során, a 63-as számú főút irányába a külső forgalmi sávban közlekedő lepsényi sofőr által vezetett Opel Astra hátuljának ütközött, majd továbbhajtott.
Az Opel Astra vezetője elveszített uralmát járműve felett, keresztbe fordult az úttesten majd a menetirányuk szerinti jobb oldali útárokba lehaladva állt meg. A gépkocsivezető és két utasa biztonsági övet használtak, így személyi sérülés nem történt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság cserbenhagyás miatt indított eljárást az ismeretlen gépjárművezető felkutatása érdekében. A rendőrség kéri, hogy aki látta a balesetet, vagy információval rendelkezik a balesetet okozó személy kilétéről, vagy tudomással bír olyan járműről – feltehetően sötét színű Fordról - , amelynek az eleje sérült, jelentkezzék a rendőrségen a 22/541-600-as központi számon, vagytegyen bejelentést a 107-es, 112-es segélyhívó számok bármelyikén.