-
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27. -
Tolvajt keresnek a rendőrök
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik, mert keresik a képen látható férfit. A gyanú szerint a férfi egy fehérvári áruházból az egyik vásárló pénztárcát ellopta.
2026.02.27. -
KRESZ-oktatás az iskolákban
Kísérleti jelleggel három székesfehérvári általános iskolában indult el a Biztonságos Közlekedés Alapjai program, melynek célja, hogy a KRESZ-oktatáshoz szükséges, játékos eszközök segítségével a nebulók gyakorlatorientált formában sajátítsák el a közlekedési szabályokat.
2026.02.24.
Bombát találtak az M7-es pákozdi lehajtójánál
Bombára emlékeztető, gyanús tárgy miatt riasztották a tűzszerészeket szerdán este az M7-es autópálya egyik parkolójába. A rendőrségre a késő délutáni órákban jelentették be, hogy feltehetőleg egy szárnyas bomba fekszik az autópálya bal pályatestjének pákozdi kihajtójánál. Az eddigi adatok szerint a gyanús tárgyra a szalagkorlát mellé fektetve találtak rá. A veszélyesnek látszó leletet a székesfehérvári autópálya-rendőrök őrzték, a tűzszerészek pedig elszállították az ottmaradt robbanószerkezetet.
Bombára emlékeztető, gyanús tárgy miatt riasztották a tűzszerészeket szerdán este az M7-es autópálya egyik parkolójába. A rendőrségre a késő délutáni órákban jelentették be, hogy feltehetőleg egy szárnyas bomba fekszik az autópálya bal pályatestjének pákozdi kihajtójánál.
Az eddigi adatok szerint a gyanús tárgyra a szalagkorlát mellé fektetve találtak rá. A veszélyesnek látszó leletet a székesfehérvári autópálya-rendőrök őrzték, a tűzszerészek pedig elszállították az ottmaradt robbanószerkezetet.