-
Budai úti üzletből lopott
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a tolvaj felelősségre vonása miatt. A gyanú szerint a képen látható férfi egy Budai úti üzletből lopott el különböző termékeket.
2026.03.03. -
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27. -
Tolvajt keresnek a rendőrök
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik, mert keresik a képen látható férfit. A gyanú szerint a férfi egy fehérvári áruházból az egyik vásárló pénztárcát ellopta.
2026.02.27.
Beengedte a tolvajokat - hatvanezer forintot csaltak ki az idős nőtől a Széna téren
Egy 62 éves székesfehérvári asszonyt szólított le Széna téri lakása előtt egy padon ülve egy munkásruhában lévő ismeretlen férfi. Kérte, hogy menjenek fel együtt a lakásába, majd a lépcsőházban 20 000 Ft-ot kért az asszonytól, és azt állította, hogy ennél többet fog visszakapni. A néni távozásukat követően vette észre, hogy nemhogy a 20 000 Ft-ja, de még a másik két húszezrese is hiányzik, amit a szobájában tárolt.
2011.08.23. 15:03 |
Egy 62 éves székesfehérvári asszonyt szólított le Széna téri lakása előtt egy padon ülve egy munkásruhában lévő ismeretlen férfi. Kérte, hogy menjenek fel együtt a lakásába, majd a lépcsőházban 20 000 Ft-ot kért az asszonytól, és azt állította, hogy ennél többet fog visszakapni.
Mialatt a sértett a férfivel beszélgetett, egy másik férfi is megjelent a hölgy lakásában, és a mellékhelyiségbe kéredzkedett. Majd ezt követően még a lánya felől is érdeklődni kezdtek. A néni távozásukat követően vette észre, hogy nemhogy a 20 000 Ft-ja, de még a másik két húszezrese is hiányzik, amit a szobájában tárolt. Az ügyben ismeretlen tettesekkel szemben indított nyomozást a Székesfehérvári Rendőrkapitányságon.
A rendőrség felhívja a lakók figyelmét arra, hogy az ismeretlenekkel szemben legyenek körültekintőbbek és bizalmatlanabbak, idős hozzátartozóikat pedig tájékoztassák a könnyelműség veszélyeivel kapcsolatban!
Amennyiben lakókörnyezetükben szokatlan dolgot észlelnek, esetlegesen ismeretlen személyek szólítják le önöket különböző ürügyekkel, lakásukba bekéredzkednek, azonnal értesítsék a rendőrséget!