-
Áramszünet Öreghegyen
Idegen károkozás miatti helyreállítás okán lesz áramszünet december 8-án az Öreghegy néhány utcájában – tájékoztatott az áramszolgáltató.
2025.12.06. -
Fogadóóra december 8-án
Fogadóórát tart Deák Lajosné önkormányzati képviselő: hétfőn 17 órától várja a 11. választókörzetben élőket.
2025.12.05. -
Áramszünet lesz az Írók utcái környékén
December 2-án hálózati karbantartás miatt áramszünet lesz az írókról elnevezett székesfehérvári utcákban – tájékoztatott az E.ON.
2025.12.01. -
Közmeghallgatás a Városházán
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése 2025. december 5-én, pénteken 08.00 órától közmeghallgatást tart. A közmeghallgatás témája: „Tájékoztató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata pénzügyi és gazdasági helyzetéről”. Az ülés helyszíne a Városháza Díszterme, ahova tisztelettel várják az érdeklődőket.
2025.11.28.
A szolgáltató csak megrendelés esetén tisztítja a szennyvízcsatornát
A napokban Székesfehérvár több pontjáról kapott a Fejérvíz fogyasztói bejelentést, hogy ismeretlenek a „vízműre” hivatkozva vállalkozásokat és magánszemélyeket kerestek fel azzal, hogy a szennyvízcsatornát ki kell tisztítani. Felhívják fogyasztók figyelmét, hogy a Fejervíz Zrt.- nek nincs szerződéses kapcsolata csatornatisztításra semmilyen külső vállalkozóval, ilyennel senkit sem bíztak meg.
2008.11.26. 09:53 |
A napokban Székesfehérvár több pontjáról kapott a Fejérvíz fogyasztói bejelentést, hogy ismeretlenek a „vízműre” hivatkozva vállalkozásokat és magánszemélyeket kerestek fel azzal, hogy a szennyvízcsatornát ki kell tisztítani. Felhívják fogyasztók figyelmét, hogy a Fejervíz Zrt.- nek nincs szerződéses kapcsolata csatornatisztításra semmilyen külső vállalkozóval, ilyennel senkit sem bíztak meg.A közterületen lévő szennyvízcsatornák tisztítását saját kezdeményezésre, vagy bejelentésre végzik, amiért külön nem számláz a szolgáltató. Az ingatlanon belüli csatornahálózatokat csak megrendelésre tisztítják ki, (ha ez saját eszközeinkkel egyáltalán lehetséges). Kérik a fogyasztókat, hogy legyenek óvatosak, és csak akkor engedjenek idegenek által bármilyen munkát elvégezni, - és csak akkor fizessenek érte – ha azt önmaguk rendelték meg!
