-
Rollertolvajok rendőrkézen
Az egyik férfi a Teleki Blanka Gimnázium előtt próbált meg elvinni egy elektromos rollert, de a járőrök még közben tetten érték. A másik elfogott gyanúsítottat három korábbi székesfehérvári lopással hozták összefüggésbe, és őrizetbe is vették.
2026.03.13. -
TOP 50-es bűnözőt fogtak
Kápolnásnyéken fogták el azt a férfit a rendőrök, aki ellen a Székesfehérvári Törvényszék adott ki körözést. Az elítélt nem kezdte meg börtönbüntetését, amire 14. életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés bűntett elkövetése miatt ítélték.
2026.03.09. -
Rendőrkézen a páros
A rendőrséghez fordult segítségért egy 77 éves székesfehérvári férfi, aki március 3-án délelőtt vált bűncselekmény áldozatává. A gyanú szerint egy perkátai páros fosztotta ki őt.
2026.03.05. -
Budai úti üzletből lopott
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a tolvaj felelősségre vonása miatt. A gyanú szerint a képen látható férfi egy Budai úti üzletből lopott el különböző termékeket.
2026.03.03.
Szabálytalanul rögzített téglák borult az autópályafelhajtóra
Az M7-es autópálya 63-as kilométerszelvényben levő felhajtóján, egy járműszerelvény vezetője feltehetően rosszullét miatt lassított, majd az útpadkán megállt. A manőver során, a pótkocsin szállított rakomány egy része, az oldalfalat átszakítva az úttestre borult.
2021.11.18. 10:13 |
A helyszínre kiérkező járőrök az ellenőrzés során megállapították, hogy a pótkocsin az építőanyagot szabálytalanul helyezték el, nem megfelelően rögzítették a járműre, valamint a pótkocsin található gumiabroncs futófelülete erősen el volt kopva. A mentőszolgálat munkatársai a sofőrt kivizsgálásra kórházba szállították. Az eset körülményeit pedig a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja.