-
Rollertolvajok rendőrkézen
Az egyik férfi a Teleki Blanka Gimnázium előtt próbált meg elvinni egy elektromos rollert, de a járőrök még közben tetten érték. A másik elfogott gyanúsítottat három korábbi székesfehérvári lopással hozták összefüggésbe, és őrizetbe is vették.
2026.03.13. -
TOP 50-es bűnözőt fogtak
Kápolnásnyéken fogták el azt a férfit a rendőrök, aki ellen a Székesfehérvári Törvényszék adott ki körözést. Az elítélt nem kezdte meg börtönbüntetését, amire 14. életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés bűntett elkövetése miatt ítélték.
2026.03.09. -
Rendőrkézen a páros
A rendőrséghez fordult segítségért egy 77 éves székesfehérvári férfi, aki március 3-án délelőtt vált bűncselekmény áldozatává. A gyanú szerint egy perkátai páros fosztotta ki őt.
2026.03.05. -
Budai úti üzletből lopott
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a tolvaj felelősségre vonása miatt. A gyanú szerint a képen látható férfi egy Budai úti üzletből lopott el különböző termékeket.
2026.03.03.
Füstölt áruért cserébe kábítószert - rendőrkézen a fehérvári drogdíler
Az ellenőrzés alkalmával a 45 éves sofőrön kívül az autóban tartózkodott egy 28 éves férfi is, akinek a ruházatából több pakett zöld színű növényi és egy önzáró tasakban levő fehér színű kábítószergyanús anyag került elő, de állítása szerint azt nem vásárolta, hanem füstölt áruért cserébe ajándékba kapta.

Az esettel összefüggésben a nyomozók látókörébe került további három fő lakóhelyén kutatást tartottak, ahol összesen 994 gramm kábítószergyanús növényi törmelék és 108 gramm fehér színű kábítószergyanús por került lefoglalásra.

A 45 éves székesfehérvári drogkereskedőt őrizetbe vétele mellett kábítószer-kereskedelem bűncselekmény gyanúja miatt, továbbá egy 28 éves, egy 37 éves férfi és egy 29 éves nő ellen pedig kábítószer birtoklás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
A házkutatásról készült rendőrségi videót a 18 éven felüliek tekinthetik meg: