-
Olvad a jég - fokozottan ellenőriznek a rendőrök a tavaknál
Az enyhülő időjárás miatt olvadásnak indult a jég a természetes vízfelületeken, így a Velencei-tó felületén is. A jégbeszakadás következtében bekövetkezett balesetek elkerülése érdekében a jégen tartózkodás szabályait a rendőrök fokozottan ellenőrzik.
2026.01.25. -
Rács mögött a dílerek
A Székesfehérvári Járási Ügyészség indítványára a bíróság letartóztatta azt a két fiatalembert, akik Székesfehérvár különböző pontjain kábítószert ástak el.
2026.01.21. -
Jogerős ítélet
A Székesfehérvári Járási Ügyészség vádat emelt azzal a férfival szemben, aki 11 alkalommal lopott élelmiszert, jellemzően vodkát.
2026.01.20. -
Elköszöntek a legendától
Takács József tűzoltó alezredes, „Taki”, a Fejér vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat szakembere hatvanadik életévét betöltve, 36 év vonulós szolgálat után január 16-tól nyugdíj előtti rendelkezési állományba vonult. Videóra vették, ahogy búcsúztak tőle bajtársai.
2026.01.18.
Eltűnt székesfehérvári otthonából egy 17 éves lány
A 17 éves lány január 28-án székesfehérvári otthonából tűnt el, senki sem tudja, hová indult, életjelet pedig azóta nem adott magáról. A felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre, ezért az egyenruhások most a lakosság segítségét kérik.
2020.02.05. 13:14 |
A fiatal lány hozzávetőleg 155 centiméter magas, vékony testalkatú, barna hajú, barna szemű. Eltűnésekor fekete pólót, lila pulóvert, farmernadrágot és terepmintás kabátot viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotón látható Németh Anitát felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén!