-
A biztonsági öv életet ment
Öv nélkül, ittas sofőr autójában? Ennek soha nem lehet jó vége! Hiába a szép szó, hiába a dorgálás… még mindig sokan ülnek úgy autóba – akár a volán mögé, akár utasként –, hogy nem csatolják be a biztonsági övet! Írja a rendőrség honlapján.
2023.11.28. -
Kényszerleszállás Úrhidán
Kényszerleszállást hajtott végre egy kisrepülőgép a Fejér vármegyei Úrhidán. A repülőtér közelében egy szántóföldön ért földet a sportrepülő, fedélzetén a pilótával és utasával. A hatvanegy éves és a harminchárom éves férfiakat a mentők kórházba szállították.
2023.11.21. -
Vigyázzon a jelszavaira!
A rendőrséggel együtt az Önkormányzat is felhívja a figyelmet a kiberbűnőzés és a csalók elleni védekezésre. Mindkét esetben fontos, hogy fokozott figyelmet fordítsunk személyes adataink, jelszavaink védelmére és a csalási szándékot, bűncselekményt azonnal jelentsük.
2023.11.21. -
Tűz a Köfém Öntödében
Szombaton este 7 óra körül keletkezett tűz az Arconic - Köfém Öntöde Forgács Olvasztó kemencéjének tetején, a lángokat a helyi és a városi tűzoltók segítségével sikerült eloltani. Az érintett épületet sikerült az Arconic dolgozóinak épségben elhagynia. Székesfehérvár polgármestere közösségi oldalán számolt be arról, hogy a lakosság és város nincs és nem is volt veszélyben, és mondott köszönetet az oltásban résztvevőknek.
2023.11.11.
Büntetőeljárás indított a rendőrség a légiparádén lezuhant repülő ügyében
A rendőrség vizsgálja a 2023. szeptember 10-én történt légibaleset körülményeit. A vasárnap megrendezésre kerülő Albatrosz Repülőnapon egy repülőgép lezuhant, a rajta utazó 67 éves pilóta és 37 éves utasa a helyszínen életét vesztette, további négy fő a nézők közül megsérült.
2023.09.12. 12:19 |

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság a balesettel kapcsolatban halált okozó légi közlekedés veszélyeztetés gyanúja miatt indított büntetőeljárást, amit szakértők bevonásával folytat.