-
Németh Dani a Vidinél marad
A Vidi a Németh Dániel szerződésében szereplő opciót lehívva kivásárolta a gólerős támadót a ZTE FC-től, így a csatár továbbra is a Videoton FC Fehérvárt erősíti majd.
2026.06.18. -
DKKA évadzáró
Június 17-én, szerdán 18 órától a Tóvárosi Általános Iskola tornatermében tartja ünnepélyes szezonzáróját a DKKA. Az eseményen átadják a jó tanuló, jó sportoló és az év edzője díjat is. Az évzáróra szeretettel várják a játékosokat, edzőket és családtagokat.
2026.06.17. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Lazovics duplájával magabiztosan győzött a Videoton
Már az első félidőben eldöntötte a Mezőkövesd elleni mérkőzés sorsát a Videoton. A szünetben már 3-0-ra vezetett a fehérvári alakulat Felcsúton.
Videoton FC – Mezőkövesd 4-0 (3-0)
Ismét korán szerzett vezetést a Videoton, sőt, megint hamar kétgólos előnybe került, mint egy hete Újpesten. Marko Nikolics együttese ezúttal azonban nem adta ki a kezéből a győzelmet, magabiztosan verte a Kuttor Attila dirigálta Mezőkövesdet. A hetedik percben Lazovics védhetetlen szabadrúgás góljával szerezte meg a vezetést a Vidi, majd kilenc perccel később egy remek akció végén Henty is bevette Tujvel kapuját. De még a szünet előtt meglőtte a harmadikat a fehérvári gárda, harminchatodik percben Lazovics nagyszerű passzát Scsepovics váltotta gólra. A hatvanhatodik percben egy mezőkövesdi szabadrúgás után Pátkai ollózta ki a labdát, amivel Géresi indult meg, és vihette rá a labdát a rendezetlen vendégvédelemre, majd Scsepovicshoz passzolt, aki ragyogóan tálalt a középen érkező Lazovics elé, a szerb támadó pedig nem hibázott, és meglőtte a negyediket! A Videoton könnyedén verte tehát 4-0-ra a Mezőkövesdet, és megerősítette pozícióját a táblázaton.
Videoton FC – Mezőkövesd 4-0 (3-0)
Gólszerzők: Lazovics (2), Henty, Scsepovics.