labdarúgás

2017.04.15 |
| 2024.04.16. 07:59:03 |

Tóth Balázs és a többiek - számokban a Vidi paksi bravúrgyőzelme

Az Opta statisztikáinak segítségével vizsgálták meg a Vidi játékosainak Paks elleni teljesítményét és meglepő eredmények születtek. Tóth Balázs és Karamoko mellett Sigér, Christensen, Schön és Bese is remek teljesítménnyel rukkolt elő.
| 2024.04.13. 21:44:46 |

A Vidi nyerte az ezüstcsatát - győzelem emberhátrányban Pakson

Öt év után győzött Pakson a Vidi, az idegenbeli győzelem a legjobbkor jött, hiszen győzelmével már mindössze egy pont választja el a fehérvári együttest a második helytől. Paksi FC - Fehérvár FC 1-2
| 2024.04.06. 18:25:16 |

Kiütéses fehérvári győzelem a Sóstón a Mezőkövesd ellen

Székesfehérvár, 2024. április 6., szombat (MTI) - A Fehérvár ötgólos győzelmet aratott a vendég Mezőkövesd felett a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának első szombati mérkőzésén.
Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC 5-0 (1-0)
| 2024.04.05. 10:09:24 |

Az utolsó helyezett Mezőkövesd érkezik a Sóstói Stadionba

Az Európa Konferencia Liga selejtezőt jelentő harmadik helyéért zajló versenyben fontos meccs elé néz a Fehérvár FC. A fehérváriak az utolsó helyezett Mezőkövesd csapatát fogadják, akik a szezon végén szinte biztosan távoznak az NB I-ből.
| 2024.03.29. 21:57:25 |

Értékes ponttal távozott a Puskás Akadémia otthonából a Vidi

Nagypénteken játszott vármegyei rangadót a Puskás Akadémia és a Fehérvár FC Felcsúton. A hazaiak végigtámadták a mérkőzést és jóval több helyzetet alakítottak ki, azonban a válogatott formában védő Tóth Balázs bravúrok sorozatával mentette meg a Fehérvárt a góltól. Puskás Akadémia - Fehérvár FC 0-0
| 2024.03.28. 16:18:53 |

Vármegyei rangadó az ünnepi fordulóban - Felcsútra látogat a Vidi

Fejér vármegyei csapatok rangadójával kezdődik a húsvéti ünnepi forduló a labdarúgó OTP Bank Ligában: pénteken a Puskás Akadémia fogadja a Fehérvárt FC-t.
| 2024.03.16. 20:08:13 |

Ismét bizonyítottak a székesfehérvári Főnixes gyerekek

Szombaton a BVSC kupán léptek pályára a fehérvári sportegyesület növendékei. Az U7-es korosztályban 6 csapat mérte össze tudását. A Főnix Gold FC megnyerte a tornát, maguk mögé utasították mások mellett a házigazda és a Soroksár csapatát is.
| 2024.03.16. 19:52:32 |

Christensen találatával győzött a Vidi Kecskeméten és biztos harmadik a tabellán

A harmadik helyen álló Fehérvár 1-0-ra nyert szombaton a Kecskemét otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójában. A következő meccse március 29-én lesz a Vidinek, amikor a Puskás otthonába látogat majd a csapat.
Kecskeméti TE - Fehérvár FC 0-1
| 2024.03.12. 07:34:41 |

Győzelemmel indította a tavaszt a MÁV Előre labdarúgócsapata

Rendkívül fontos három pont megszerzésével indította a MÁV Előre SC férfi U19-es labdarúgócsapata a tavaszi szezont a Fejér Vármegyei I. osztályú bajnokságban. Sárosd U19 – MÁV Előre SC U19 2-4
| 2024.03.10. 17:50:51 |

Pont nélkül maradtunk hazai pályán a vasárnap délutáni rangadón

Nem sikerült a győzelem vasárnap délután a Sóstón a Ferencváros ellen, amely Varga Barnabás két góljával 2-0-ra nyert Fehérváron a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában és ezzel a Paksot megelőzve a tabella élére állt.
Fehérvár FC - Ferencvárosi TC 0-2 (0-1)