Törteli Balázs KO-val tért vissza és Hegyi Barni harmadik ellenfele sem maradt állva

Sikeres gálát tudhatnak maguk mögött a székesfehérvári profi ökölvívók, nagyszerű mérkőzéseken látványos kiütésekkel győztek; Törteli Balázs KO-val tért vissza, míg Hegyi Barnabás „szokás szerint” az első menetben ütötte ki ellenfelét.
2018.06.03. 12:52 |

Győzelmével sikerült bizonyítania magának és új edzőjének Kiliti Ferencnek, és a közönség is láthatta, hogy visszatért Balázs motivációja. Balázs végig irányította a mérkőzést, a második menetben közel egy percen át beszorult a sarokba Horváth, nem tudott mit kezdeni Törteli ütéseivel. Végül egy testütés miatt földre került és Kovács Bence mérkőzésvezető beszüntette az egyoldalú küzdelmet.

Hegyi Barnabás (3-0; 3 KO) harmadik profi mérkőzésén egy bosnyák ellenfelet kapott és hozta a tőle megszokott teljesítményt, már az első menetben győzött kiütéssel. Ez lett volna Barna első hat menetre tervezett mérkőzése, azonban Jasmin Dananovic (12-10; 3 KO) csupán másfél percig bírta a ringben. Már az első percben megfogta a bosnyák bunyóst, aki nem bírta Barni óriási testütéseit. Barni ezzel harmadik kiütéses győzelmét szerezte, továbbra is hibátlan mérleggel rendelkezik.