-
Ezüstérmes a MÁV Előre
A magyar bajnok MÁV Előre Foxconn ezüstérmet szerzett a férfi röplabda Közép-európai Ligában, miután az eszéki négyes döntő szerdai fináléjában 3-2-re kikapott a házigazda MOK Mursa Osijek csapatától.MOK Mursa Osijek - MÁV Előre Foxconn 3-2 (21, 20, -21, -14, 11)
2026.03.19. -
4. AKTIV HiPer döntő
Március 20-án, pénteken negyedik alkalommal gyűlnek össze a leggyorsabb és legruganyosabb Fejér vármegyei általános iskolás fiatalok a Bregyó fedett futófolyosóján. Az ARAK HiPer versenysorozata a tavalyi éveket felülmúlva idén is egy nagyon jó hangulatú, bővített felmérési rendszerrel várta a 2025/2026-os tanévben a vármegye több, mint ötezer tanulóját.
2026.03.18. -
Egyenlített a Volán
Az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében a Hydro Fehérvár AV19 2–1-re legyőzte a Klagenfurtot a második mérkőzésen, ezzel egyenlített az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
2026.03.18. -
Ötszáz futó a diákolimpián
500 induló állt rajthoz a mezei futó diákolimpiai bajnokság városi döntőjében, melyet a 2025-2026-os tanévben is a már hagyományos helyszínen, a Palotavárosi tavaknál rendeztek meg.
2026.03.18.
Villachban sem fékezett, szétlövésben nyert a Volán
A Villach a forduló előtt két ponttal előzte meg az utolsó négy meccsét megnyerő Volánt, a fehérváriak azonban kellő önbizalommal már az első harmadban megmutatták, ismét győzelemre törnek. Nem esett gól ebben a játékrészben, a folytatásban pedig valamivel nagyobb nyomás alá került a Fehérvár kapuja. A második harmadban többet lőttek kapura a hazaiak, ám a vezéregyéniséggé ellépő Hári János góljával a Volán szerzett vezetést. Kevesebb mint öt perc alatt válaszolt a Villach, így a harmadik harmadnak is döntetlenről futottak neki a csapatok.
Ebben sem csak a védekezésre koncentrált a Fehérvár, de nagyon odafigyeltek Stipsiczék a saját kapu előtt, nem hibáztak hátul. A döntés a szintén kiegyenlített hosszabbítás után a szétlövésre maradt, ebben pedig a Volán volt jobb. Hári lőtte a győztes gólt, amivel a szezonban másodszor is legyőzte a Villachot a Fehérvár AV19, elszomorítva korábbi gólvágóját, a jelenleg villachi Andrew Sarauert. Zsinórban ötödször nyert a Laporte-csapat, ezzel kilencedik helyre jött fel, három pontnyira az ötödik Innsbrucktól. Kedden itthon játszik a Volán, a Klagenfurtot fogadja.
Villach - Fehérvár AV19 1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-0, 0-1) szétlövéssel
Gl.: B. Petrik, illetve Hári J.