Újabb válogatott Vidi-játékos: Kovács István bemutatkozott

Magyarország - Románia 2-2, a magyar válogatott a 93. percben kapott gólt, így nem tudott pontelőnyre szert tenni a románokkal szemben. Fehérvári szempontból örvendetes, hogy Egervári Sándor pályára küldte Kovács Istvánt, így a Vidi középpályása még 21. születésnapja előtt debütálhatott a magyar válogatottban. A hosszabbítással együtt 13 percet játszott, egyszer sárga lapot érően akadályozták. Legközelebb jövő héten Törökországban gyarapíthatja válogatottságai számát, akárcsak Gyurcsó Ádám, aki ezúttal nem lépett pályára.
2013.03.22. 23:14 |

Amikor Kovács István a 80. percben beállt, még vezetett a válogatott, és úgy tűnt, a Vidi gyors és jól cselező középpályása alkalmas lehet a kinyíló román védelemmel szemben kontrákra. Ez igazolódott is, amikor csak sárgát érően tudta őt felrúgni Chiriches - mégsem Kokóról szólt a hajrá. Sajnos... A 93. percben egyenlített a román csapat, már biztosnak tűnő győzelmet engedett ki kezéből a magyar válogatott. A selejtezőcsoportban így mindkét együttes 10 ponttal áll és tovább küzd a pótselejtezőt érő második pozícióért. A mieink ehhez Törökországban kerülhetnek ismét közelebb, jövő kedden.