Újabb győzelem után a Slavia Praha ellen zárja a nemzetközi tornát az Alba Fehérvár KC

Már a torna második, szombati napján eldőlt, hogy dobogós helyen zárja az Alba Fehérvár KC a nagymihályi nemzetközi tornát. A harmadik összecsapáson, a Galychanka Lviv csapata ellen biztos győzelmet aratott a csapat.
2023.08.13. 08:23 |

Jól és eredményesen kezdte a találkozót az Alba Fehérvár KC együttese, de a huszadik perctől érződött a csapaton az elmúlt napok terhelése. A végjátékból - mint valamennyi alkalommal a tornán - most is a székesfehérvári csapat jött ki jobban.

Alba Fehérvár KC – Galychanka Lviv 28-23 (12-11)

A Fehérvár Kubina, Tóth (kapusok), Afentaler 8 (4), Smbatian 8 (3),Besszer 4, Zrnic 3, Takó 2, Kocsis 1, Kövér 1, Utasi 1, Bojtos, Sulyok, Tolnai. Vezetőedző: Horváth Roland összeállításban játszott és nyert.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-2, 10. perc: 6-3, 15. perc: 8-6, 20. perc: 8-8, 25. perc: 10-9, 35. perc: 14-15, 40. perc: 18-18, 45. perc: 19-19, 50. perc: 22-20, 55. perc: 25-23.

Hétméteresek: 5/6, illetve 1/1
Kiállítások: 8 perc, illetve 6 perc

A tornát a Slavia Praha ellen zárja az Alba Fehérvár KC, ha nyer, tornagyőztesként jöhet haza, ami szép siker lehet!