kézilabda

2017.04.15 |
| 2024.04.22. 21:07:18 |

Jöhet a negyedik! Elképesztő fordítással szépített a MÁV Előre a döntőben

Kétszettes hátrányból felállva győzte le a MÁV Előre Foxconn a Fino Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik mérkőzésén hétfő este Kaposváron. A fehérvári csapat így eltáncolt a szakadék széléről, és hazai pályán egyenlíthet az aranyéremért folyó csatában. Fino Kaposvár – MÁV Előre Foxconn 2-3 (20, 21, -23, -19, -13)
| 2024.04.21. 08:13:00 |

Hazai pályán kapott ki a Váctól az Alba Fehérvár KC

Hazai pályán szenvedett vereséget a Vác csapatától az Alba Fehérvár KC. A fehérvári hölgyek az első félidőben még domináltak, a második félidőben azonban már a Vác kerekedett felül. Alba Fehérvár KC - Praktiker Vác 28-33
| 2024.03.19. 22:10:40 |

Remek hangulat és papírforma a Köfém Sportcsarnokban

Nagyot kűzdött a csapat, de a Győr a várakozásoknak megfelelően fölényes sikert aratott az Alba Fehérvár vendégeként a női kézilabda NB I keddi játéknapján.
Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC 21-37 (11-16)
| 2024.02.17. 09:27:17 |

Női kézilabda NB I - Egygólos Alba Fehérvár siker a Dunaújváros ellen

Az Alba Fehérvár házigazdaként 31-30-ra legyőzte a Dunaújvárost a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén. A találkozó előtt egyformán tízpontos csapatok összecsapásának negyvenedik percében a székesfehérváriak már 23-16-ra vezettek.
Alba Fehérvár KC - Dunaújvárosi Kohász KA 31-30 (17-15)
| 2024.02.07. 20:37:28 |

Tizenkét gólos vereség mellett tíz Szabó Kitti-gól Debrecenben

A Bajnokok Ligája-szereplő DVSC hazai pályán 12 góllal verte az Alba Fehérvárt, Csernyánszki Liliána nyolc alkalommal volt eredményes, Gabrijela Bartulovic tíz lövést védett. Az Alba Fehérvárból Szabó Kitti tíz gólt dobott a meccsen.
DVSC Schaeffler-Alba Fehérvár KC 39-27 (18-14)
| 2024.01.28. 17:50:28 |

Alba Fehérvár KC - Angyalföldön tért vissza a csapat a jó útra

Megszerezte idei első győzelmét az Alba Fehérvár KC, ezzel ismét a szoros középmezőny elejére ugrott a csapat. A liga kiélezettségét és mostani győzelem fontosságát jól mutatja, hogy a hetedik Alba és a tizenegyedik Kisvárda között csupán egy pont különbség van.

K&H Liga, 13. forduló: Vasas SC – Alba Fehérvár KC 22-24 (11-12)

| 2024.01.19. 09:08:01 |

A Nemzeti Kézilabda Akadémia ellen javíthat az Alba Fehérvár KC csapata

Ma este a Nemzeti Kézilabda Akadémia Csapatát fogadja az Alba Fehérvár KC. A székesfehérvári csapat nemrég kiesett a Magyar Kupából, a bajnokságban pedig igyekszik meglógni a kiesőhelyek elől.
| 2024.01.11. 07:38:28 |

Női kézilabda MK - nem sikerült a továbbjutás a negyeddöntőbe

Az NB I/B tabellájának második helyezettje szerdán házigazdaként 32-26-ra nyert az élvonalbeli Alba Fehérvár KC ellen. A hullámzó találkozó és a verseség egyben azt is jelentette, hogy a csapat kiesett a kupából.
Esztergomi KS KFT - Alba Fehérvár KC 32 : 26
| 2024.01.04. 07:48:38 |

A Fradi ellen kezdi az évet ma este a Köfém Sportcsarnokban az Alba Fehérvár KC

Az eredetihez képest egy héttel előrehozott időpontban, január 4-én, 18 órakor lép pályára hazai környezetben az Alba Fehérvár KC a ligában eddig veretlen FTC-Rail Cargo Hungaria ellen. Bő másfél hónap meccs-csendet követően tér vissza a kézilabda a Köfém Sportcsarnokba, utoljára november 18-án fogadta a fehérvári csapat a Moyra-Budaörsöt. A Ferencváros elleni találkozó előtt a pénztár 16:00-kor nyit.
| 2023.11.18. 22:19:00 |

Nagyot küzdött a pontokért az Alba FKC a Budaörs ellen

Nem akármilyen izgalmakat hozott 2023 utolsó találkozója az Alba FKC számára, hiszen rossz kezdés után, végig hátrányban játsszva a végjátékban sikerült a fordítás a Budaörs ellen, amely egészen a 40. percig a kezében tartotta a meccset. A győzelmet egy utolsó másodperces hétméteres jelentette, amit Afentaler Sára értékesített. Alba Fehérvár KC – Moyra-Budaörs Handball 27–26 (12–15)