Megnyerte a vármegyei rangadót a Fehérvár FC és a harmadik helyre ugrott

Fehérvár FC a harmadik helyezett Puskás Akadémiát fogadta szombaton este és  győzelemével be is érte pontszámban a felcsúti csapatot, így a tabella harmadik helyére ugrott a remek napot kifogó Christensen vezérletével. Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC 3-1 (2-0)
2023.12.02. 17:51 |

Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC 3-1 (2-0)

A jó formában lévő Vidi a Tóth B. - Csongvai, Serafimov, Gergényi - Bese, Katona, Flores, Christensen, Schön - Kodro, Szabó Levente kezdő 11-el lépett pályára a megyei rangadón.

Remekül kezdte a meccset a Fehérvár, Christensen szép szólóját követően  Kodróhoz tálalt, aki közelről nem hibázta el az üres kaput (1-0). A 21. percben óriási lehetőséget hagyott ki a PAFC, Katona buktatta Nagy Zsoltot a 16-oson belül, de megítélt büntetőt Tóth kapus bravúrral tenyerelte ki. A 37. percben duplázott a Vidi, ismét Christensen volt a főszereplő, aki óriási szóló után a tizenhatosról két védő mellett ballal a hosszú sarokba lőtte a labdát (2-0)

A vendégcsapat a második félidő 56. percben rögzített helyzetből szépített, Levi szabadrúgása után Stronatiról Colley-hoz pattant a labda, aki közelről, nagy erővel lőtt a hálóba (2-1).

A mérkőzés a 76. percben dőlt el, amikor Karamokót buktatták a 16-oson belül villámgyors akciója után. A megítélt 11-est Kodro magabiztosan értékesítette (3-1)!