Elindult a szezon a tájfutóknál - hatvanan versenyeztek az ARAK-tól

Elindult a tájékozódási futó versenyszezon, aminek keretében a Tipo kupát a Pákozd feletti dombokon rendezték meg. Az esemény minden évben izgalmas kihívást jelent a tájékozódási futás szerelmesei számára, idén pedig különösen emlékezetes volt, köszönhetően a nagyszámú ARAK-os indulónak.
2024.03.20. 11:20 |

Az egyesületből 60-an indultak el a versenyen. Az indulók között számos tapasztalt versenyző volt, de a kezdők is nagy létszámban képviseltették magukat, ami azt mutatja, hogy a sportág ismertsége folyamatosan növekszik. Szép eredményeket értek el a klub versenyzői, azonban a legfontosabb hogy az ifiknél a  verseny egyben válogató is volt a válogatottba kerülésért. Gecse Zille és Pintér Gergő a Tipo kupán nyújtott teljesítményük alapján a Central European Youth Cup 2024-es évi versenyén a MAGYAR VÁLOGATOTT színeiben fog rajthoz állni! Pihenni nem lesz sok idejük hiszen hétvégén már a Tömegrajtos Csapat és Szenior Ultra Hosszútávú Bajnokságot rendezik a Bakonyban.