ARAK atlétika

2017.03.20 |
| 2024.03.20. 11:20:03 |

Elindult a szezon a tájfutóknál - hatvanan versenyeztek az ARAK-tól

Elindult a tájékozódási futó versenyszezon, aminek keretében a Tipo kupát a Pákozd feletti dombokon rendezték meg. Az esemény minden évben izgalmas kihívást jelent a tájékozódási futás szerelmesei számára, idén pedig különösen emlékezetes volt, köszönhetően a nagyszámú ARAK-os indulónak.
| 2024.03.14. 09:16:04 |

Szépen csillogó ARAK érmek az U14 és U16 Összetett Bajnokságról

A fedett pályás szezon zárásaként került megrendezésre a legfiatalabbak Összetett Országos Bajnoksága Budapesten. A kétnapos viadalról a négy érem mellett két negyedik és két ötödik hely is született! Az ARAK U14-es csapatai ezüstérmet, egyéniben Molnár Zulejka és Farkas Zalán bronzérmet nyertek!
| 2024.02.27. 07:03:00 |

Kerék Patrik duplázott az atlétikai utánpótlás fedett pályás bajnokságon

Kerék Patrik az ARAK kiválósága hármasugrásban és magasugrásban is aranyérmes lett. Ezen kívül öt ezüstérem is Fehérvárra került az U18-as és U20-as bajnokságról!
| 2024.02.19. 11:59:42 |

Szabó Dániel ezüstérmes a fedett pályás atlétikai bajnokságon!

A világbajnokságot is megjárt fehérvári sprinter 60 méteren lett második a téli szezon legrangosabb magyarországi atletikai eseményén. Az ARAK atlétái szereztek ötödik, hatodik és nyolcadik helyezéseket is.
| 2023.11.10. 18:47:49 |

A leggyorsabb fehérvári iskolások versenyeztek a Bregyóban

Alba Regia Atlétikai Klub AKTIV programja már 13 éve mozgatja meg a fehérvári iskolásokat. Tavaly a HiPer versenysorozattal bővült az verseny, ahol Székesfehérvár leggyorsabb és legruganyosabb tanulóit keresi az ARAK. Pénteken délután az őszi iskolai felmérések első 12 helyezettje döntőzött korosztályonként a Bregyóban.
| 2023.11.09. 09:34:43 |

AKTIV HiPer - a toplista első 12 helyezettje döntőzik pénteken a Bregyóban

Az Alba Regia Atlétikai Klub „A.K.T.I.V” programja már 2010 óta mozgatja meg a fehérvári iskolásokat. Tavaly a HiPer versenysorozattal bővült az ARAK AKTIV, ahol Székesfehérvár leggyorsabb és legruganyosabb tanulóit keresi az ARAK.
| 2023.10.09. 17:32:27 |

Négy bajnoki arany, öt ezüst és két bronzérem az országos atlétikai ÜCSB-n

A pályaszezont záró országos bajnokságon az ARAK 12 csapatából 11 dobogón végzett. Összesen négy bajnoki arany, öt ezüst és két bronzérem volt az országos atlétikai Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság mérlege.
| 2023.10.03. 15:17:26 |

Trenka Ádám a nyolcpróba bajnoka, csapatbajnok lett az ARAK az U18-as gárdája

Az U18-as, az U16-os, valamint az U14-es korcsoport kecskeméti országos bajnokságán értek el sikereket az ARAK atlétái. 5263 ponttal, egyéni csúccsal ünnepelhetett bajnoki címet nyolcpróbában Trenka Ádám és a csapatverseny is a fehérvári fiatalok győzelmét hozta.
| 2023.09.25. 18:46:00 |

Skoumal Zalán, az Alba Regia Atlétikai Klub versenyzője az U16-os válogatottban

A serdülő atléták egyéni szabadtéri szezonját hagyományosan az öt nemzet U16-os válogatott viadala zárja, minden évben máshol. Idén a felvidéki Nagyszombaton mérkőztek meg a magyar, szlovák, cseh, horvát és szlovén fiatalok.
| 2023.09.20. 08:33:34 |

Jól "tájolt" az ARAK két tájfutója és váltója az országos tájfutó bajnokságon

Pécs belvárosában gyűltek össze az ország tájfutói, hogy a Rövidtávú és Sprint Váltó Országos Bajnoksággal búcsúztassák a sprint szezont. Szombat délelőtt a Tettyén rendezett selejtezőkben 33 ARAK-os küzdött a délutáni „A” döntőbe kerülésért.