-
Élmény a legkisebbeknek!
December 20-án szombaton 10 órától a Kezeslábas Társulat varázslatos előadása elhozza a bábok, a zene, a mondókák és a színház mesés világát! Kutyus, cicus és sok más kedves állat kel életre a szemünk előtt.
2025.12.17. -
A Vidishop ünnepi nyitvatartása
A VidiShop az ünnepek előtt is hétfőnként, szerdánként és péntekenként 10 órától 17:30-ig tart nyitva - ebédszünet 13:00-13:30-ig -, egészen december 22-ig. A VidiShop 2025. december 23-tól 2026. január 16-ig zárva tart!
2025.12.17. -
Adni öröm!
Egy tehetséges gitáros és bűvészshow varázsolta el a Gyermekvédelmi Központ Fejér Vármegye velencei és mezőfalvi lakóotthonaiban élő gyermekeit és a Szent Kristóf Ház fiataljait a Köfém Művelődési Házban rendezett keddi, magánkezdeményezésből megvalósult jótékonysági eseményen.
2025.12.16. -
Korcsolya és koncert a MET-ben
A 2025-ös évtől a Hydro Fehérvár AV19 ICEHL-mérkőzéseivel, ünnepi jégfestéssel, zenével színesített közönségkorcsolyával és Karácsonyi ICE Discóval búcsúzik a közönségtől a MET Aréna. Január 3-án, szombaton pedig az István, a király koncertváltozatával indul a 2026-os esztendő az Arénában.
2025.12.16.
A Dal 2018 - két fehérvári zenekar is színpadra lép szombaton este
Az első három válogatóból hatan-hatan, összesen tizennyolcan kerülnek a két elődöntőbe, amelyeket február 10-én és 17-én tartanak. A február 24-i döntőbe nyolc versenyző jut be.
Szombaton lép színpadra az AWS (daluk címe: Viszlát nyár), Dánielfy Gergely (Azt mondtad), Heincz Gábor BIGA (Good Vibez), Maya 'n' Peti (Nekem Te), Nene (Mese a királyról), Odett (Aranyhal), a Peet Project (Runaround), a SativuS (Lusta lány), Singh Viki (Butterfly house), valamint a yesyes (I let you run away).
A Nene zenekar 2017-ben alakult. A csapat minden tagja a Kodolányi János Főiskola valamelyik zenei szakának tanulója. A nevük sokak számára A Dal 2018-as színpadán válik ismertté. A zenekar énekesnője Orsovai Renáta Katalin több tehetségkutató versenyen megmérettette már magát, mellette Vörös Milán gitár, Márkosi József zongora, Boda Evelin basszusgitár és Varga Szabolcs dob alkotja a zenekart.
A Peet Project egy székesfehérvári fiatalokból álló, zenéjében a jazz, a pop és a funky stílusjegyeit ötvöző formáció, tavaly egészen a TOP18-ig jutottak. A srácok azóta sem pihentek, legújabb lemezük júliusban jelent meg “Bad Boys of Budapest” címmel, melyen Dave Koz, James Copley és Jonathan Fritzén mellett Gáspár Laci is közreműködött.