VII. LISZI-Focikupa vasárnap a Köfém lakótelepi műfüves pályán

A Szegényeket Támogató Alapítvány és az Alapítvány a Székesfehérvári Fogyasztóvédelemért VII. alkalommal szervez LISZI-Focikupát a városban. Ezúttal az U11-es korosztály jelentkezését várták. A mérkőzések 2017. április 23-án, vasárnap reggel 9 órakor kezdődnek a Köfém lakótelepi műfüves focipályán. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!
2017.04.20. 07:51 |
A Szegényeket Támogató Alapítvány és az Alapítvány a Székesfehérvári Fogyasztóvédelemért elmúlt években lányoknak, öregfiúknak, valamint az U11-es és U10-es korosztályoknak is szervezett már tornát. Idén a tizenegy éves korosztály tagjainak jelentkezését várták a Köfém lakótelepi műfüves focipályán.

1. Három gólt szerzett és nyert a Vidi a Loki ellen

Az utóbbi években nem ritkán aranyért csatázott a Vidi ésa Debrecen, ezúttal a kiesés elől menekülő Loki érkezett Felcsútra. A fehérváriak hosszú idő után először tudtak egynél több gólt szerezni, ez pedig meghozta a győzemet is. A kiegyenlített első félidő után a másodikban jobban élt lehetőségeivel a Vidi, így zsinórban hetedszer verte a Debrecent, és továbbra is a listavezető Honvéd mögött, azonos pontszámmal áll a táblázat második helyén.Videoton - Debreceni VSC 3-2 (1-1)

2017.04.29.
  2. Ismét nem bírt a Zalaegerszeggel az Alba Fehérvár

Zalaegerszegen folytatta szereplését a kosárlabda-bajnokság középszakaszában a listavezető Alba Fehérvár Puebla Plus. Az első és a harmadik negyed elején is a fehérváriak játszottak jobban, de összességében ez kevésnek bizonyult, mert sok eladott labdájuk volt, a védekezésbe is több hiba csúszott, így az Ubilla vezette zalaiak végül is magabiztosan győzni tudtak. A két csapat fehérvári meccsét az utolsó pillanatban nyerték, most nem volt ilyen izgalmas a vége.Vereségével az Alba előnye egy győzelemre csökkent a Szolnokot kiütő Körmend előtt, és még két mérkőzése van hátra a középszakaszból.ZTE - Alba Fehérvár Puebla Plus 88-76

2017.04.27.
  3. Egyedülálló sportcélú ingatlan épülhet Székesfehérváron

A szeptembertől induló sportközgazdász mesterszak sikere érdekében kötött együttműködési megállapodást a Corvinus az Alba Regia Sport Clubbal is. Ennek eredményeként egy olyan intézmény jöhet létre a Budai úton, mely az Alba Regia SC utánpótlás edzései és mérkőzései mellett diáksport események helyszíne is lehet.

2017.04.27.
  4. Gyulai Memorial - Idén még több versenyszám és világsztár érkezik Fehérvárra

Idén egy ötnapos versenysorozat lezárásaként lesz július 3-án és 4-én a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj Székesfehérváron, ahol az előző éveknél több versenyszámot és világsztárt láthatnak majd a nézők. A férfi és női kalapácsvetésben ezúttal is a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) sorozatának egyik állomása lesz a Gyulai Memorial.