Videoton-Mezőfalva 8-1

8-1-re legyőzte a NB2-es Mezőfalva együttesét a Videoton labdarúgócsapata második edzőmérkőzésén. A hazaiak gólját Hercegfalvi, Magasföldi, Fehér 2-2 gólt szerzett, Zebics és Halgas pedig egyszer talált be. A vendégek szépítő találatát Masinka szerezte.

2004.07.15. 08:53 |

Második edzőmérkőzésén a Mezőfalva gárdáját fogadta a Videoton. Csank János csapata a Tudor - Tereánszky-Tóth, Fehér, Horváth - Nagy, Tóth, Szalai, Szabó, Voicu - Hercegfalvi, Magasföldi összeállításban lépett pályára. A fiatal Fehér két találatával a hazaiak szereztek vezetést, majd Masinka szépített. A félidőben Magasföldi góljával 3-1 volt az állás.

A második játékrészben a Miski - Tereánszky-Tóth (Bartyik), Fehér, Horváth - Halgas, Bozics, Zebics, Szabó (Sipeki), Lattenstein - Hercegfalvi, Magasföldi összeállításban lépett a gyepre. A félidő első gólját Magasföldi szerezte, majd Hercegfalvi is betalált. Ezt követően a próbajátékon szereplő Zebics volt eredményes, majd ismét Hercegfalvi következett egy bombagóllal. A végeredményt a Diósgyőrből érkezett Halgas Tibor szerezte. Pénteken 18 órától a Veszprémet fogadja a székesfehérvári együttes.

Gál László a Videoton FC ügyvezető igazgatója kérdésünkre elmondta: a liga által kért hiánypótlás gyakorlatilag elkészült, pénteken délutánig kell benyújtani. Az igazgató elmondta: Halgas Tiborral és Körősi Tamással aláírták a szerződést és Kuttor Attila ügyében is közelednek az álláspontok. A fiatalok közül Viniczaival 3 éves szerződéast kötöttek, de egy évre kölcsönadták a Veszprémnek. Szintén kölcsönben játszik a következő idényben Köntös és Szénási, ők a Felcsútban játszanak majd.