Újabb Videoton siker

A labdarúgó NB1 10. fordulójában a Videoton együttese az eddig remekül szereplő Matáv Sopron együttesét fogadta vasárnap este a Sóstói Stadionban. A székesfehérvári együttes Voicu és Dvéri 1-1 góljával 2-0-ra győzött. A Videoton így második a tabellán.

2003.10.20. 22:07 |

A forduló egyik rangadóját játszották vasárnap este a Sóstói Stadionban, hiszen a harmadik helyen álló Videoton a 4. Matáv Sopron együttesét fogadta. A Sopron kezdte jobban a találkozót, az első negyedórában több soproni helyzet is kimaradt. Az első játékrész 17. percében Tereánszky-Tóth vitte egészen a 16-osig a labdát, amikor szabálytalanul szerelték őt a soproni védők. A szabadrúgásba, amelyet Magasföldi végzett el, Lazic nyúlt bele kézzel, így a játékvezető a 11-es pontra mutatott. A megítélt büntetőt Tóth Balász végezte el, ám Milinte bravúrral védett, a kipattanót azonban Voicu vágta a vendég hálóba.
A mérkőzést a 92. percében Dvéri gólja döntötte el, így a Videoton 2-0-ra győzött, és nyugodtan várhatja a szombati zalaegerszegi túrát.