Udvardy Panna és Jani Réka játssza döntőt a Kiskút Tenisz Klubban

A Kiskút Tenisz Klub játékosa, Udvardy Panna és Jani Réka játssza vasárnap a döntőt a XIXO Open döntőjét. Udvardy Bondár Annát verte két játszmában, míg Jani az ukrán Fedoryshynt győzte le háromban.

2017.09.16. 18:03 |

A pénteki páros döntőben elszenvedett vereség után Udvardy Panna és Jani Réka is plusz motivációval lépett pályára a szombati egyes elődöntőben. Udvardy ellenfele a hosszú sérülésből nem rég felépülő Bondár Anna volt, aki korábban a világranglistán egészen a háromszázadik hely környékéig is felküzdötte magát. Hogy Bondár nem felejtett el teniszezni, azt Udvardy a saját bőrén tapasztalta meg, a két fiatal teniszező remek meccset játszott egymással, végül azonban a tizenkilencet hamarosan betöltő Udvardy Panna ünnepelhetett, 7-5 7-6-tal jutott döntőbe. Jani Réka az egész tornán magabiztosan menetelő Fedoryshyn ellen 7-5-re elbukta az első szettet, pedig 1-5-ről jött vissza, 5-5 után azonban az ukrán hozta a játszmát. A másodikban már ellenállhatatlan volt a magyar lány, játékot sem engedett ellenfelének, és a harmadikban is csak egy gém jutott az ukránnak, így pedig Jani Réka 5-7 6-0 6-1-re győzött. Vasárnap 11 órától tehát Udvardy Panna és Jani Réka játssza egymással a Kiskút Tenisz Klub tizenötezer dolláros tornájának egyes döntőjét.