Szép volt fiúk - a negyeddöntó második meccsét is megnyerte a Volán

A Volán újabb 3-2-es győzelmet aratott a Pustertal ellen  az osztrák nemzetközi jégkorong liga rájátszásának negyeddöntőjében. A második mérkőzésén hosszabbítás sem kellett a győzelemhez, amit a harmadik harmadban biztosított be a csapat. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (0-1,1-1, 2-0)
2024.03.04. 21:48 |

Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 3-2 (0-1,1-1, 2-0)

Nem pihenhetett sokat a Volán a Pustertal elleni első playoff meccs után, ahol a hosszabításban szerzett győzelmet a fehérvári csapat. Hétfőn újra az Ocskay Gábor Jégcsarnokban találkoztak a csapatok és ezúttal is ugyanaz az eredmény szültett, de ezúttal hosszabbítás nélkül nyert 3-2-re a Fehérvár.

Nem kezdődött jól a találkozó a Volán számára, a mérkőzés harmadik percében Zach Sill szerzett vezetést egy korongvesztés után a vendégeknek. A második harmad első percében Anze Kuralt kapott szép passzt Háritól és nem is hibázott, de a 12. percben ismét a Pustertal Wölfe együttesénél volt az előny, David Morley lépett ki a védők mögül és értékesített egy helyzetet. A harmadik harmad 12. percében Hári János hátrányban egyenlített, majd az utolsó percben Kuralt passzából az érkező Campbell talált a hálóba, így a negyeddöntő második meccsét is behúzta!