Magyar bajnok az ifjúsági jégkorongcsapat

Az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia ifjúsági csapata megvédte magyar bajnoki címét, miután vasárnap, hazai jégen 4-2-re nyert a MAC Budapest együttese ellen. Kiss Dávid alakulata így vereség nélkül abszolválta az egyik fél három győzelméig tartó finálét.
2017.03.20. 15:54 |
A fehérvári fiatalok a diadal után nem ünnepelhetnek sokáig, ugyanis szerdán már az Erste Bank Juniors League döntőjében az Újpestet fogadják, és egy esetleges győzelemmel újabb kupát hódíthatnak el.

1. Hibátlan mérleggel lett bajnok a Diego SC-Fehérvár Kiskút TK

Budaörsön is győzött a Diego SC – Fehérvár Kiskút Tenisz Klub, és száz százalékos teljesítménnyel lett bajnok a női Szuperligában. Érdekesség, hogy a tizenkét éves Udvardy Luca ezúttal is lehetőséget kapott, ezúttal is nyert, ezzel pedig minden idők legfiatalabb csapatbajnoka lett.

2017.07.21.
  2. Megvan az Alba Fehérvár első légiósa

Floridából érkezik az Alba Fehérvár kosárlabdacsapatának első idegenlégiósa. Az irányító, Kasey Hill az NCAA-ban szereplő Florida University-től érkezik a bajnoki aranyérmes gárdához.

2017.07.21.
  3. Továbbjutott a Vidi és a Bordeaux vár rá a harmadik körben

Az Európa Liga selejtező második körének visszavágó mérkőzésén, Felcsúton, a Pancho Arénában fogadta az észt Nomme Kalju együttesét a Videoton FC. A jelentős előnyben pályára lépő fehérváriak az első félidőben még – főleg Lazovics révén – veszélyesen játszottak, ám a második játékrészben már edzőmérkőzés jelleget öltött a találkozó. Végeredmény: Videoton FC - Nomme Kalju 1-1, a Videoton gólját a 37. percben Lazovics szerezte. 4-1-es összesítéssel továbbjutott a Videoton és a következő körben a Girondins Bordeaux együttesével találkozik.

2017.07.20.
  4. Nehéz volt, de újabb lépést tett a Kiskút a bajnoki arany felé

Ha tartalékosan és nehezen is, de győzött a Pécs otthonában a Diegos SC – Fehérvár Kiskút Tenisz Klub a női Szuperliga harmadik mérkőzésén. A két páros után 2-0-ra vezettek a hazaiak, de a fehérvári alakulat nagyot küzdve fordított, és pénteken bajnok lehet Budaörsön.