Magabiztosan verte a Viennát a Volán

A SAPA Fehérvár AV 19 az EBEL-szezon harmadik mérkőzésén a Vienna Capitals együttesét fogadta. Ezúttal azonban Marty Raymond együttese nem bizonyult udvarias házigazdának, és magabiztos sikert aratott bécsi ellenfele felett. A találkozó előtt búcsúztatták el, az immár a szakmai stábban dolgozó, tavasszal még aktív Sille Tamást. A 43 éves korábbi bekket hatalmas szeretet, és taps fogadta a jégen.
Sapa Fehérvár AV19-UPC Vienna Capitals: 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2013.09.15. 22:15 |
A SAPA Fehérvár AV 19 az EBEL-szezon harmadik mérkőzésén a Vienna Capitals együttesét fogadta. Ezúttal azonban Marty Raymond együttese nem bizonyult udvarias házigazdának, és magabiztos sikert aratott bécsi ellenfele felett.

A találkozó előtt búcsúztatták el, az immár a szakmai stábban dolgozó, tavasszal még aktív Sille Tamást. A 43 éves korábbi bekket hatalmas szeretet, és taps fogadta a jégen.

A Volán – Vienna meccs elején adódtak helyzetek itt is, ott is, egyenlő erők küzdelmét hozta sokáig a találkozó. Az első harmad végén aztán jött a nyár egyik legjobb igazolása, Colton Yellow Horn, és éles szögből vette be a bécsi kaput. A második harmad közepén pedig Tóth Gergőt találta üresen egy korong, akinek a keze fiatal kora ellenére nem remegett meg, 2-0. A találkozó végén ismét jött Yellow Horn, akinek „csak” az volt a dolga, hogy az üres kapuba juttassa a pakkot, ez sikerült, beállítva ezzel a 3-0-s végeredményt. A meccs egyik hőse Bálizs Bence volt, az ifjú kapus már a harmadik találkozóján hozott egy shutout-ot.

Gólszerzők: Yellow Horn (2), Tóth G.