Két meccs után száz százalékos a Kiskút Tenisz Klub a Szuperligában

Második meccsét is magabiztosan nyerte a Kiskút Tenisz Klub a női Szuperligában. A címvédő fehérvári alakulat a pécsi 7:0-s győzelem után ezúttal hazai pályán, a Fortuna Budapestet verte 6:1 arányban.

2018.06.16. 19:04 |

Eddig minden úgy alakul a Kiskút Tenisz Klub életében, ahogy azt Fehér Tamás csapatmenedzser megjósolta. A fehérvári csapat női Szuperligában két könnyebb mérkőzéssel kezdett, a címvédő előbb csütörtökön Pécsett lépett pályára, és meggyőző fölénnyel váltotta győzelemre papírformát. A 7:0-s siker után egy nap pihenő következett, majd pedig szombaton immár hazai pályán fogadták Udvardy Pannáék a Fortuna Budapest együttesét. A két páros meccsel indult a nap, ezt gyorsan „lerendezték” a házgazdák, az Udvardy lányok, Panna és Luca összesen négy gémet, míg Zádori Réka, Fekete Lili csak egyet veszített. Az egyesek között pedig Bondár Anna, Pirók Alexa, Zádori Réka és Fekete Lili is két játszmában győzött. A Juhász Lilla ugyan komoly csatára késztette ellenfelét, de végül három szettben Kovács Adrienn győzött. A Kiskút Tenisz Klub tehát 6:1-gyel hozta második kötelező találkozóját. Folytatás vasárnap, 11:00-tól a Győr ellen, szintén hazai környezetben.