Jégkorong: a Fehérvári Titánok csapata nem járt sikerrel a Brassó ellen

A Fehérvári Titánok jégkorongcsapata az Erste Liga újabb fordulójában ismét Erdélyből érkezett csapat ellen lépett jégre a Raktár utcai jégcsarnokban. Néhány nappal korábban a listavezető Csíkszeredát legyőzték, ezúttal a Brassó Wolves ellen nem jártak sikerrel.
2022.01.31. 21:12 |

Fehérvári Titánok-Brassó Wolves 3-6 (0-1, 2-3, 1-2)

A találkozó első harmadában mindössze egy gól esett, ezzel jutottak előnybe a Brassóból érkezett Farkasok. A harmad végéhez közeledve, a 19. percben Schaber talált be. A mérkőzésnek ebben a szakaszában kiegyenlített játékot produkált a két együttes. A középső 20 percben igen termékenyek voltak a legénységek, öt gól esett. Gliga és Rasulov találatával már hárommal vezetett a Brassó, utána Győrffy szépített valamelyest, de Vasile találatával újra három volt köztük. A 36. percben Dudkin lőtte be a harmad ötödik találatát. A záró játékrészben Bors tört borsot a házigazdák orra alá, majd Schaber duplázott, ezzel 6-2 volt oda. Az 55. percben Dolinar zárta a gólok sorát, ezzel alakult ki a most kevésbé kedves 6-3-as eredmény. A Titánok csapata korábban három remek győzelmet aratott, most a Brasó volt a jobb. A fehérvári fiatalok így is helytálltak, de az nyert, aki hétfőn eredményesebb volt. Ilyen a sport…