20 oC / 10 oC(koponyeg.hu)
eső (várható)
2014. Október 01. Malvin, Teréz
   Eseménynaptár
2014 Október
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
  
  • Nincs esemény!

  • Seuso kiállítás

    Hirdetés

    Önkormányzati választás 2014

    Tourinform



    Vörösmarty Rádió

    A lejátszó Adobe Flash Player 10-et igényel.
    Innen letöltheted.


    360 Fehervar
       Webkamera

    FehérVár magazin

    Látnivalók

    Tömegsport
     
      Közélet  -  2012. 06. 29.
    Áldás Békesség - megkezdődtek a Református Egyházi Napok Székesfehérváron
     Ötödik alkalommal rendezik meg idén a Református Egyházi Napok Dunántúl programsorozatát. A jubileumi évben az egyházkerület négyszázadik születésnapját is ünneplik. Nem csak egyháztörténeti eseményekben bővelkedik az idei REND, hiszen a hívőknek szóló kurzusok mellett, világi zenei koncertek is várják az érdeklődőket.
    A Nyitó Istentiszteletet Imre Bálint esperes tartotta, melyen a Csomasz Tóth Kálmán Kórus működött közre.
     A város polgármestere Cser-Palkovics András pénteken este Steinbach József református és Spányi Antal katulikus püspökkel közösen vett részt a nyitó Istentiszteleten.
    Június 29. péntek
     
    16:00-17:00 Pitti Katalin koncert (Budai úti református templom)
    16:00-22:00 Kiállítás (Vörösmarty Általános Iskola)
    17:00-20:30 Gyermekmegőrzés, gyermekprogramok;
    19:00-től gyermektáncház Laczkó Krisztinával (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    18:00-19:00 Nyitó Istentisztelet – Imre Bálint esperes, közreműködik a Csomasz Tóth Kálmán Kórus (REND sátor)
    19:00-20:30 Ifjúsági istentisztelet a Héthatár zenekar szolgálatával (Ifjúsági színpad)
    19:00-19:30 Talentum Református Általános Iskola (REND sátor)
    19:30-20:00 Primavera Vegyeskar (REND sátor)
    20:00-20:30 Kiállítás megnyitó – Imre Bálint esperes (Vörösmarty Általános Iskola)
    20:00-20:30 Canticum Novum Kamarakórus (REND sátor)
    21:00-22:30 Republic együttes koncertje (Nagyszínpad)
    22:30-23:00 Keresztyén motorosok (Nagyszínpad)
    23:00-00:00 Dicsőítés ifjúsági zenekarok szolgálatával (REND sátor)
     
     
    Június 30. szombat
     
    8:00-8:30 Zenés ébresztő – Demény István (Nagyszínpad)
    8:00-22:00 Kiállítás (Vörösmarty Általános Iskola)
    8:30-9:00 Áhítat – Somogyi László (Nagyszínpad)
    8:30-9:00 Áhítat – Jákob Judit Ibolya (REND sátor)
    8:30-9:00 Zenés áhítat (Vörösmarty Általános Iskola)
    8:30-9:00 Áhítat – Török Ágnes (Kissátor)
    9:00-9:45 Klucsik kvartett (Nagyszínpad)
    9:00-9:30 Könyvbemutató és kiállítás megnyitó: 400 éves Dunántúl (Vörösmarty Általános Iskola)
    10:00-10:30 Ünnepélyes megnyitó (Nagyszínpad)
    10:30-11:30 Cseri Kálmán előadása a főtémáról (Nagyszínpad)
    10:30-11:30 Napraforgók együttes koncertje (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    11:00-16:00 Énekkari találkozó (Vörösmarty Általános Iskola)
    11:30-12:30 Talitha Kúmi együttes koncertje (Ifjúsági színpad)
    11:30-12:00 Miénk a színpad – Talentum Református Általános Iskola (Kisszínpad)
    11:30-12:00 Monocikli bemutató (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    11:30-12:30 Presbitertalálkozó (Kissátor)
    11:30-13:00 Mátrix beszélgetés – Kerekes Szabolcs (REND sátor)
    12:00-12:30 Miénk a színpad – Csajági Református Általános Iskola (Kisszínpad)
    12:30-13:30 Orgona koncert – Pálúr János (Nagyszínpad)
    12:30-13:00 Miénk a színpad – Csokonai Refomátus Gimnázium, Általános Iskola (Kisszínpad)
    13:00-14:00 Draskóczy Lídia lemezbemutató (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    13:00-15:00 Bizonyságtételek: hogyan lettem hívő keresztyén? (Kissátor)
    13:00-13:30 Miénk a színpad – Kömlődi Kerényi Béla Ref. Diakóniai Int. (Kisszínpad)
    13:30-14:30 Bill Drake Band (Ifjúsági színpad)
    13:30-14:30 Egyház és társadalom fórum – Keresztyénség a közéletben (REND sátor)
    13:30-14:00 Miénk a színpad – Kálmáncsa (Kisszínpad)
    14:00-15:00 A Kálvin Kiadó könyvbemutatója (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    14:00-14:30 Miénk a színpad – Loránthffy Ref. Ált. Iskola és Gimnázium (Kisszínpad)
    14:30-15:00 Miénk a színpad – Mezőkocsonya (Kisszínpad)
    14:45-16:00 Bolyki Brothers (Nagyszínpad)
    15:00-16:00 Szövetség zenekar (Ifjúsági színpad)
    15:00-15:30 S. Lackovoits Emőke – Könyvbemutató (Kissátor)
    15:00-16:00 Fórum a főtémáról: Az egyház, amint "megízesít" (REND sátor)
    15:00-16:00 Tini mátrix – Kerekes Szabolcs (Vörösmarty Általános Iskola)
    15:00-15:30 Miénk a színpad – Tatai Református Gimnázium (Kisszínpad)
    15:30-17:30 Nőszövetségi találkozó (Kissátor)
    15:30-16:00 Miénk a színpad – Tatai rézfúvósok (Kisszínpad)
    15:30-16:30 Habakuk Bábszínház – Mese a csodaszarvasról (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    16:00-16:30 Miénk a színpad – Tánc-lánc A.M.I. (Pápa) (Kisszínpad)
    16:30-17:30 Keresztkérdés (Ifjúsági színpad)
    16:30-17:30 Hírességek fóruma: „Sóként hatni sajátos helyzetben” (REND sátor)
    16:30-17:00 Miénk a színpad – Pápai Ref. Koll. Gimn. és Műv. Szakközépisk. – Néptánc és színpadi tánc (Kisszínpad)
    17:00-17:30 Miénk a színpad – Olajfa Református Óvoda (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    17:00-18:00 Erős Zsolt – Himalája beszámoló (Vörösmarty Általános Iskola)
    17:00-17:30 Miénk a színpad – Rézfúvósok (Kisszínpad)
    17:30-18:00 Összkar (Nagyszínpad)
    17:30-18:00 Miénk a színpad – Tinódi L. S. Ref. Iskola bemutatója (Enying) (Kisszínpad)
    18:00-19:00 Istentisztelet – Köntös László egyházkerületi főjegyző (Nagyszínpad)
    18:00-19:00 Gyermek evangelizáció (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    19:00-20:00 Joy Gospel Music (Ifjúsági színpad)
    19:00-20:00 Kákics együttes koncertje (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    19:00-20:00 Határon túli találkozó (REND sátor)
    19:00-20:00 Kenderke – Tatai református történelmi táncok (Kisszínpad)
    19:30-20:30 Nem adom fel (Nagyszínpad)
    20:00-21:30 Táncház – Kákics (Kisszínpad)
    20:30-21:30 Lux aeterna (Nagyszínpad)
    21:00-22:00 Kilincs (Ifjúsági színpad)
    21:30-23:00 Ghymes (Nagyszínpad)
    22:30-00:00 Interaktív előadás (REND sátor)
     
     
    Július 1. vasárnap
     
    8:00-8:30 Trendi reggeli torna (Kissátor)
    8:00-8:30 Zenés ébresztő – Demény István (Nagyszínpad)
    8:00-18:00 Kiállítás (Vörösmarty Általános Iskola)
    8:30-9:00 Áhítat – Berze János (Kissátor)
    9:00-10:00 Dicsőítés (Kissátor)
    10:00-12:00 Istentisztelet úrvacsoraosztással – Steinbach József püspök (Nagyszínpad)
    10:00-11:30 Gyermek Istentisztelet (Gyermek színpad – Vörösmarty Iskola udvara)
    12:00-13:00Bárka Band (Nagyszínpad)
    13:30-14:30 Szélrózsa Band (Nagyszínpad)
    15:00-17:00 Hálaadó Istentisztelet, Orgona koncert (Széchenyi úti templom)

    Oldal küldése emailben    Oldal nyomtatása

    Köszöntő

    Ügyintézés

    Városüzemeltetés

    Bejelentkezés
    Bejelentkezés az ügyfélkapun keresztül


    Hírlevél feliratkozás
    Az Ön e-mail címe:
    Kategóriák:
         Általános
         e-Önkormányzat
    Automatikus összefoglalót kérek a legutóbbi hírekről (digest):
         naponta
         hetente
    Automatikus összefoglalót kérek az eseményekről:
         hetente
         havonta

    Projektek
    rss