Harminc percig remekül tartotta magát Győrben a Fehérvár

Egy félidőn át jól tartotta magát az Alba Fehérvár KC a világ egyik legjobb csapatának otthonában. A második játékrészre azonban összekapta magát a Győr, és simán győzött.

2018.05.05. 19:52 |

Tizenhárom és fél perc után 6-1-es előnyben volt a Győri Audi ETO KC az Alba Fehérvár KC elleni találkozón. Deli Rita lányai azonban megmutatták: nem feltett kézzel érkezte a Rába partjára. Tíz perc alatt fordítottak Hudra Enikőék, így pedig kevesebb mint hét perccel a szünet előtt 7-8 állt a győri aréna eredményjelzőjén. A játékrész hajrájában sem tudott nagyon ellépni az ETO, a félidőben 12-10-re vezetett a bajnoki címért hajtó Győr. A második harminc percben aztán már kijött a két csapat közti különbség, a Fehérvár mindössze hét gólt szerzett, míg az ETO meg sem állt huszonháromig, így végül 35-17-re nyertek Görbiczék.

Győri Audi ETO KC – Alba Fehérvár KC 35-17 (12-10)