Fekete Ferenc volt a Delfin legjobbja a Traubi Kupán

A Traubi Kupa úszóverseny II. fordulóját Debrecenben rendezték meg. Ahogy megszoktuk a Delfin SE fiataljai ezúttal sem tértek haza üres kézzel, az éremkollekció igen gazdag lett. A cél nemcsak a dobogós, illetve minél jobb helyezés, hanem versenyzőként az időszaknak megfelelő időeredmények elérése, az egyéni legjobbak megközelítése volt.  Fekete Ferenc három arannyal járt az élen.

2013.05.06. 17:39 |
A fehérvári éremszerzők: Fekete Ferenc 3 arany + különdíj. Ács Barbara 1 ezüst, 1 bronz, Czifra Patrik 1 ezüst, Pincési Martin 1 bronz, Csanádi Zsombor 1 bronz, Fekete Kristóf 1 bronz, Horváth Márton 1 bronz, Kasó Gergő 1 bronz. Dániel András, a csapat vezetőedzője elmondta, az elért időeredmények alapján minden, versenyen részt vevő delfines csapattagot dicséret illet .