Fehérvári triatlonosok a balatonkenesei féltávú országos bajnokságon

Az Alba Triatlon és a Family Triatlon is indított versenyzőket a 1900 méter úszásból, 90 kilométer kerékpározásból és a félmaratoni távnak megfelelő futásból álló féltávú országos bajnokságon.
2018.05.29. 11:42 |

Erős szél és nagy meleg is rostálta a mezőnyt a versenyen, így minden célba érkező elmondhatta magáról, hogy kőkemény feladatot teljesített. Köztük a fehérvári triatlonosok, akik közül Janota Zoltán (Family TRI) 4 óra 14 perces összidővel a 15. helyen végzett (korcsoportjában 5. volt). Nem sokkal maradt el tőle az Alba Triatlon színeiben versenyző Lukács Levente, 4:15 óra alatt teljesítette a távot és 18. lett (kategória-6.). A két versenyző futásban sokáig együtt, egymást is segítve haladt.

A fehérvári egyesületek többi indulója is célba ért, az Alba Triatlont Nagy Zsuzsanna, Varga István, Varga Barnabás, Kecskés Károly, Deák Zoltán, Pajor Attila, míg a Family Triatlont Szeibert Anikó, Szőke Marianna és Somogyi Zsolt képviselte.